The Collection (2012)

Prekvapive slusne, zacatek nic moc ale pak se to rozjede a supr.

Thanatomorphose (2012) odpad!

Takze, jedna dulezita vec. Proc tak spatny hodnoceni {pokud jste v jakejchkoliv pochybach, tohle je 100pro negativni hodnoceni - jakoze ultimatni sracka a waste of time}, je primarne proto, ze po precteni description to beru predevsim za klamnou reklamu a totalni scam. Viz *One day, a young and beautiful girl wakes up and finds her flesh rotting* - no no no. Takze. Tady by se clovek mohl hodne vyradit ale ja mam ted 40ku a blbou anginu takze se mi nechce {viz hledam filmy na zabiti casu}, takze strucne - *divka* - neni divka, je tu kurva, evidentne nejaka nedomrdla nebo autisticka, protoze se probouzi s modrinama a nejde k doktorovi, tece ji z hlavy krev, nejde k doktorovi, predpokladam ze to vysvetluje proc randi nekoho kdo ji ponizuje a mlati a cuca kokoty kazdymu koho zna, evidentne tam jsou vsichni dost zoufalci. Za druhe neni *beautiful*, je to spinava kurva, ktera ma sex s nekolika lidma denne a to be completely honest, kdybych mela tolik sexu s tolika ruznejma lidma, ani bych se nedivila, kdybych se zacala rozpadat. Coz se ale mimochodem nerozpada, jestli neco takovyho cekate, akorat hodinu chodi po byte a chcije, sere a blije vsude kolem a pak si sedne. Tohle furt dokola. Obcas nekdo prijde navstivit, ona ho vykouri, poblije se, ten nekdo ji rekne at jde k dr, ona ze ne ze je velka holka a furt dokola.. jako, nevidela jsem vetsi kokotinu co se snazi bejt neco zajimaveho. Mozna ze se na konci fakt rozpadla, again, s mnozstvim nechraneneho sexu bych se vubec nedivila kdyby ji upadla vy vite co, nevim, nudila sem se k smrti tak sem to po hodine vypnula. Kdyby aspon to davalo nejakej smysl, nebo to nejak korelovalo s tim popiskem filmu, ale ta holka je totalni deges a degenerate, jako je vam totalne jedno jestli si vystreli mozek z hlavy nebo ne pac je odporna a vypatlana uz od zacatku.

Slunovrat (2019)

Videla jsem uz asi tricetkrat, a ani jednou mi to moc dlouhe neprislo :]

V bolestech (2013) odpad!

Ta upirice byla nejhorsi postava kterou jsem kdy ve filmu videla. Zbytek taky dost otresny. Popsala bych co mi na tom vsem presne vadilo, ale nemam celej den. Doporucuju radeji cucet z okna na oblohu.

Spoonful of Sugar (2022)

Moc sem to nepobrala ale toho chlapa bych brala domu.

Nicota (2016)

Bezvadnej chill na nudnej vecer, videla sem uz trikrat, pokazdy fajn :]

Temná píseň (2016) odpad!

Totalni sracka, nechapu pozitivni recenze.

V zemi (2021) odpad!

Absolutni kokotina. Sorry, fakt to nejde napsat inteligentnejs.

Neon Demon (2016) odpad!

Nebylo to jo spatny, ale absolutne to nechapu, takze pro me wasted time a kokotina. Jako totalne nechapu co to melo mit za pointu. Krome toho ze se na blondynky rada podivam, ale ty jejich dialogy byly tak debilni, Elle Fanning me oproti jinejm filmum obtezovala protoze mi prislo ze trpi nejakou podivnou formou autismu, ne ve strasidelnym smyslu ale fakt totalne debilnim. Nechapu. Jako muze mi nekdo rict o cem to bylo? Melo to nejakej pribeh vubec nebo mi neco uniklo?

Immortal (2004)

Po Aliens jedna dalsi uchvatna scifi oda. Tohle by byla skvela hra, uzasna atmosfera, kombinace Tomb Raidera a Cyberpunk.