nervoznideda

svobodný pán

Skype: nervoznideda

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 25.3.2019  14:33

asi jsem závislák, ale když vidím to jídlo tak vyjím lednici :-)

• 25.3.2019  10:51

ta bohdalka musí být všude, kolik platí rejžům? :-)

• 22.3.2019  03:34

chyťte Cartera z 1971 je daleko lepší mám oba Cartery a nemám čas na kecy deda:-)

• 16.3.2019  22:23

Miládku chci za ženu to bude prča chudák Obermaierová nevím ale ženské takové svině existují :-

• 16.3.2019  17:09

stranický příkaz tak to ťalo do živého, a říká to přiblblý listonoš, nový po válce kovaný soudruh předseda KNV, ten Dietl si z komoušů dělal prdel a oni mu to sežrali i s navijákem :-) a my jsme jim lezli do rekta , ještě mám hlavu od indulony aby hezky klouzalo :-)

• 12.3.2019  17:12

františka filipa člověk musí milovat to nemá chybu už to vidím po xté, brejchová je krásná medřická taky nc deda:-)

• 8.3.2019  18:42

nevím asi jsem méně inteligentnější ale toto neberu deda:-)

• 28.2.2019  09:07

perrin a delon hrají proti sobě ve více filmech, až je mi perrina (77) líto, že musí hrát záporáky a křiváky , vždyť jsou to jen herci, které máme rádi a baví nás , delonovi už je 83 vivat nc:-) Fiona Gélin to je taky kočka ahoj:-) i přesto tento film mě baví moc:-)

• 24.2.2019  21:49
    Heidi (2005)

proti 93 je toto splašený kůň deda:-)

• 12.2.2019  15:31
    Chladnokrevný Stone (TV film) (2005)

Jesse Stone je skvělý seriál tom selleck je skvělý opilec ale nemá chybu , (nejsem na muže) ale miluji ho i jako ika v ve veliteli armády kterou poslal do francie deda:-)

• 8.2.2019  09:06

všichni skvělí jen Keanu Reeves mě skoro štval :-) až k nepříčetnosti, jako doktor hned Erice tykal, ale ženské mu to žraly, já ne:-) na té večeři se chvástal - idiot , :-) nc

• 6.2.2019  09:13

hochštapler je kouzelný Haničinec se vyřádil, ta role mu seděla až do konca :-)Řehoř utřel hubu a Vízner taky, prima díl, jako celý zeriál:-) Miládka byla taky skvělá , vlastně ty ženský to mají v krvi:-) Munzar se chce stát komunistou, tak to mě šokovalo nemám slov:-) komunisti začali vystrkovat růžky a od té doby do 1989 ,ale i nyní to stojí za hovno ,je mi 77 a vím jak to bylo :-) PS mám sklerózu, ale tu dobu si pomatuji :-)Dietl dělá pěkný vlnobití blbej pošťák pak chytrý komunista, připadám si jako na lodi a nemám co blejt :-)16.3.19

• 5.2.2019  19:11

seriál je díky panu dietlovi skvělý ,frej má hroznou roli ,toho skopčáka hraje skvěle, až je mi ho líto deda:-) Bošek je kouzelnej role na zabití, jako Cvach v nemocnici nc:-)Terezka Preisová je moje kočka , všichni herci odvedli tu nejlepší práci při tomto seriálu mám i slzu v očích je OK:-)

• 19.1.2019  04:23

To by se zvěrolékaři stát nemělo prosím kdo má tento fim? Všechny velké a malé bytosti mám stále hledám deda honza:-) v těchto filmech hraje Lisa Harrow prosím deda:-)

• 16.1.2019  09:49
    Prstýnek (1944)

skvělá dítětová musela mít hrozný hlad, ostatní také perfektní, film mne vždycky potěší ,deda:-)

• 15.1.2019  08:59
    Katakomby (1940)

ženy jsou tam jako křoví, ta konverzace, ty hlášky prostě nemají chybu Frič to zvládl :-) doporučuji každý film shlédnout alespoň 3x deda honza:-)

• 2.1.2019  10:39

už jsem to viděl moc krát Ian McDiarmid (jako starý děda je sympaták) zahrál pošuka perfektně , tento díl mě spíš nasral deda:-)

• 31.12.2018  16:10

ted jsem se dozvěděl že Mrazíka jsme viděli 3ox sněhurku snad 2x ti komouši měli dostat přes hubu ,havel byl měkký měl je vzít pod krkem a dusit deda:-) Sněhurka je přímo filmový skvost, animace zvířátek ,prostě nádhera je mi 77 let a slzy mám v očích jak mě to dojímá deda:-) scény v lese ,úklid baráčku, disney byl perfekcionista nc deda:-)

• 29.12.2018  14:08

tak takovouto pizdu bych chtěl mít doma, to je za trest, Cowley se z lásky zbláznil sranda mač deda:-) takové fanatiky snad lynčovat není trestné :-)

• 24.12.2018  10:40
    Hrbáč (1959)

tak tento film mě těší již 60 let no coment deda:-)

• 21.12.2018  10:12

kremace v lokomotivě, to nemělo chybu deda:-) až mě to šokovalo:-)

• 20.12.2018  14:34

konečně hudba, která neruší ,jinak ok:-)

• 14.12.2018  23:37

Harrison Ford, Willem Dafoe, tak tyto herce mám v oblibě, deda honza:-) Donald Moffat hraje často záporáky (causa wardových) ahoj a hezké Vánoce přeji všem filmovým fandům :-)

• 14.12.2018  14:47

jacku musíš ho zničit jakkoli říká jeho žena Anne Archer , to také říká zabij ho Vincent Gardenia Det. Frank Ochoa bronsnovi Paulu Kerseymu v přání smrti 2 :-)

• 9.12.2018  12:54

ten dabink nemá chybu herci jsou skvělí už jsem to viděl x krát prostě nádhera ,pane twaine děkuji deda:-) gregory je úžasný a ostatní taky:-)

• 7.12.2018  14:42

tak tento díl byl i na mne silný kafe nc :-) a to znám nemocnici velice dobře, kdyby dietl napsal krimi seriál tak by v něm byly stohy mrtvol :-)

• 6.12.2018  13:34

pan dietl asi neměl rád ženy, že skoro u všech z nich udělal slepice ,alžběta i karel jsou na facky:-)

• 5.12.2018  00:06

i po 40 letech je to krásný seriál deda:-) a herci byli vybráni taky skvěle, už ho sleduji po xté nemá chybu pan dietl byl výborný vypravěč :-) a pan dudek výborný režizér :-)

• 4.12.2018  21:36

už se těším na cvacha inu a všichni byli perfektní deda:-)

• 1.12.2018  09:33

delon mladý či starší, vždycky sekáč, taky si vybíral a nehrál ve všech sračkách deda:-)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12