Nejlepší člověk (1954)

V roce 1954 za komunistů natočili pánové Wasserman a Vlček st. historii 1914 ck Rakouska netušili, že natočili i naši budoucnost. Poštmistr odposlouchává hovory, porušuje listovní tajemství jako pravý STBák a rozhoduje kdo s kým a za kolik na kterou kandidátku přímo skvělá ukázka české povahy . Při sledování x tém vidím naši součastnost . Češi se za 100 let vůbec nezměnili , návist nenávist protekce prostě skvělá vize budoucnosti. Mám za to že bychom měli jít znova zvonit klíči . Bravo!! Ještě děkuji všem hercům za skvělé herecké výkony. Bojím se podívat do zrcadla jestli se někomu nepodobám, všechny vlastnosti stejně nosíme v sobě, někdo víc někdo míň . S úsměvem až k pláči deda :-)

Nebezpečná žena (1995) (TV film)

Napětí až do 20´´ před závěrečnými titulky. Doporučuji! Po životních zkušenostech svých vlastních, chtěl bych být starým mládencem.:-)tento film je fantastický a zná ho jen málo uživatelů :-)12.4.2019 to jsou francouzky tak šukavý?:-) 9.4.21

Rozbouřené nebe (1954)

Konečně katastrofický film, který mě potěšil. 1954 žádný kyslík , málo lidí, létali jen bohatí, klidná atmosféra, málo uřvaných ženských prostě pohoda . Já jsem spokojen a to jsem viděl dost filmů s letadly, jen ti blbí novináři jsou všude. :-) PS ani 140´ mi nevadilo ani ty dialogy nebyly tak špatné naopak :-)

Dobrodruh (1983)

Jsem zvědav na dabink Čt mám ho natočený z Novy , no coment deda :-)

Rigoletto (1977) (TV film)

na operu musí mít člověk náladu až do dnešního dne jsem nevěděl co jsem nahrál za skvost konečně jsem pochopil o čem vlastně zpívají. opera je vždy drama to je věc skladatele díky libretu za 5 kč jsem pochopil jak je to krásné v pc jsem si přečetl dueta i kvarteta ty nejsou titulkovaný prostě nádhera film blýská hřmí přesně podle libreta prostě skvělé , ale chce to klid nežehlit nežrat ale jen sledovat což v dnešní době málo kdo umí sorry :-)PS v mládí jsem chodil i do divadla obsah opery jsem znal ale zpěvákům jsem nerozuměl italsky jsem se nenaučil :-)

Spy Game (2001)

Perfektní pohled na práci agentů CIA , nikdo nevěří nikomu jen pár starých přátel si může pomoci . tento film už vidím po xté a stále mne zaujme, už tím že byl točen v 2001 a nyní jsme o 13 let dál a skutečnost je daleko horší. :-) tak si raději pustím Žít po svém :-)

V žáru noci (1967)

na to že je to staré 47 let je na co koukat oba dva jsou skvělí . Kam se hrabou nové filmy . Tehdy to byl rasizmus dnes je to terorizmus o to je to hnusnější . No coment deda :-)

Žít po svém (2005)

Každý z nás má nějaký hřích , jen se s ním vyrovnat musí každý sám. Kdo to dokáže je šťastný. Stáří postihne každého bez výjimky a koho bozi miluji ten umírá mlád. Plautus : QUEM DI DILIGUNT, ADOLESCENS MORITUR. Skvělý film doporučuji všem mladým i starým děda :-) PS po 2. shlédnutí všechny hvězdy Robert Redford, Morgan Freeman, Jennifer Lopez a /http://www.csfd.cz/tvurce/39309-bart-the-bear/ byli perfektní, ale mne velice zaujala role té malé holky, ta byla skvělá. Po dlouhé době jsem byl mile překvapen její laskavostí, rozhodností prostě skvělá , celá máma nebo táta? :-) PS Po 3. shlédnutí no coment deda :-) 7.6.2o2o