Venom (2018)

Mňa tento filmový počin nenormálne bavil :) z kina som odchádzala nadmieru spokojná... + Tom Hardy bol perfektný...tu sa ani nedá dať menej ako 5* :)

Contratiempo (2016)

Celkom nerozumiem komentárom, ktoré hovoria o množstve vykombinovaných variácií, ktoré boli v konečnom dôsledku až únavné. Prosím?! Veď toto bol jeden majstrovský výtvor, pri ktorom som mala zimomriavky po celý čas a konečne môžem zasa povedať, že tento film stál za pozretie. A že bol predvídateľný? No mňa teda záver prekvapil dokonale. Bravúrne herecké výkony a skvelé dialógy. Och toto ja môžem, tieto španielske chuťovky.

Wind River (2017)

Dlhšie som rozmýšľala či si vôbec mám tento film pozrieť. Ani na chvíľu som však neoľutovala toto rozhodnutie. Od začiatku ma vtiahol do deja a s napätím som čakala na rozuzlenie príbehu. Perfektná pochmúrna atmosféra, skvelé výkony hercov a pre mňa osobne bola veľmi silná scéna z nemocnice. Tu ani nemôže byť iné hodnotenie ako 5*.

Zúčtování (2016)

Pre mňa sa tento film jednoznačne zaradil medzi najlepšie filmy roku 2016. Neskutočne namakaný výkon Bena Afflecka, nič iné ako 5* som tu nemohla dať.

Bojovník (2015)

Keďže som milovníčka boxu ako takého, od tohto filmu som minimálne očakávala, že to nebude strata času. Úžasný Jake Gyllenhaal však svojim výkonom posunul tento film v mojom rebríčku boxerských filmov veľmi vysoko. Neskutočne dobre zahraná hlavná úloha a skvelá atmosféra najmä pri scénach počas zápasov u mňa zanechali pocity, že tento film, resp. Jake Gyllenhaal, si jednoznačne zaslúži 5*.

Marťan (2015)

Dokonalé. Úžasný výkon Damona, vďaka ktorému som sa nenudila ani chvíľu. Film mal po celý čas dobrý spád a vyváženú dávku humoru a napätia.

Identita (2003)

Neskutočná atmosféra sa niesla celým filmom. Nenazvala by som to hororom, skôr ten mysteriózny thriller je výstižnejší, ale nič to nemení na fakte, že to bol skvelý film.

Svět po zániku (2011)

Pochmúrne, drsné a surové...sčasti reálne postapo. Neprekvapilo, ale rozhodne ani nesklamalo.

Neutečeš (2014)

Nečakala som od tohto filmu veľa, ale bola som sklamaná. Putujúca pohlavná choroba v podobe nie veľmi desivých prízrakov...vážne? Originalitu vidím iba v tom, že film bol plytký, nudný a bez pointy.

Výměna (2008)

Tento film ma doslova dostal a Angelina Jolie takisto. Oceňujem filmy natočené podľa skutočnej udalosti, pri ktorých máte pocit, že "tak toto sa stať určite nemohlo". Od začiatku až do konca som s hlavnou hrdinkou prežívala všetky pocity a preto nemôžem dať iné hodnotenie ako čistých 5*.