Mládeži nepřístupno (2013)

Ten film bol tak príšerný, že neviem pochopiť ako je možné že som mala kontinuálny záchvat smiechu od začiatku až po koniec :D Mňa to až nechutne pobavilo... Inak svoje hodnotenie vysvetliť nedokážem.

Warholka (2006)

Nádherný film o nádhernej žene, jediné čo som si priala bolo aby sa jej život skončil inak ako skončil..

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Neviem či v tejto dobe existuje seriál, ktorý by ma tak strašne bavil. Smejem sa každý diel a od prvej série sa neviem rozhodnúť, koho z tej podarenej skupinky mám najradšej, lebo každý je skvelý svojím spôsobom. Humor presne podľa môjho gusta a sympatické postavy v super prostredí. Snád nikdy nezačne strácať na kvalite, keď tento seriál skončí určite mi to bude veľmi lúto. *****+

Za borovicovým hájem (2012)

V skratke, je to film, ktorý nám ponúka 3 úplne odlišné príbehy. A pravdupovediac, tvorcovia urobili dobre, že prvá časť patrila Ryanovi Goslingovi, pretože to asi bola jediná zaujímavá pasáž, potom už film začínal byť nudný a celkom predvídateľný. Ja osobne som zápletku i koniec "prekukla" už niekde v prvých minútach a tak som len čakala či ma niečo prekvapí... nestalo sa. Moje hodnotenie 4* sa teda týka Ryana Goslinga a Evičky, ktorí svoj part zvládli skvele. Môj dojem z filmu ako z celku je už ale trochu slabší...

Vzpomínky na lásku (2004)

Tento film rozplače asi naozaj každého... Ak vás totiž nedojme k slzám tento príbeh, vaša duša je mŕtva.

Na doraz (2010)

Neviem či to je tým, že som za poslednú dobu žiadnu dobrú komédiu nevidela, alebo to bola fakt taká paráda. No každopádne ma to veľmi pobavilo a pozriem si to zase.

Takoví normální zabijáci (1994)

Brutálny film plný krvi a dialógov, na ktorého konci sa zbláznil aj sám Robert Downey Jr, ktorý sa mimochodom postaral o hviezdičku naviac... Mickey a Mallory hlásali, že v každom z nás je démon, preto svoje činy neľutovali. Bolo to 118 minút čistej lásky skrytej v hustej hmle čistého násilia. ****+

Zpívající detektiv (2003)

Za muzikál by sa to dalo považovať možno v prípade, keby herci piesne vo filme naozaj spievali... A kedže Robert Downey Jr. má pekný hlas a dokonca vie spievať, o čom sa môžeme presvedčiť počas tituliek, ktoré som kvôli tej piesni dopozerala dokonca.. tak celkom nechápem prečo tam tie piesne boli tak ako tam boli. No ak sa odosobním od svojej nespokojnosti s touto stránkou hudobného spracovania filmu, musím povedať že Downeyho herecký výkon bol naozaj neuveriteľný. Jeho hnev a zatrpknutosť som mu verila každú sekundu. Ale "O ČO TU IDE" som žiaľ pochopila asi o dosť skôr než tvorcovia zamýšľali, pri tomto filme ale aj tak nuda nehrozí :)

Láska na druhý dotek (1997)

Alyssa Milano je celý film tak nejak dievčensky krásna a ľudia ktorých stretne pri jednotlivých bazénoch... no čo k tomu povedať... sú zvláštni každý svojím spôsobom :D... Robert Downey Jr. je vtipný v každej scéne, v ktorej sa objaví so svojím (asi britským) prízvukom.