splaty

okres Vsetín

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 13.10.2018  17:01

Film s nejzajímavějšími a nejhezčími posledními dvěma minutami.

• 7.10.2018  19:07

Jak říkala cikánka Jolanda: "Tady vidím velký, eee špatný!"

• 2.10.2018  00:43
    Little Italy (2018)

Vyměnit hlavní dva herce dostaneme se o několik úrovní výš. A kdo tvrdí, že chemie byla reálná, ať se za trest podívá znovu.

• 2.10.2018  00:40
    Song to Song (2017)

Před sledováním povinně přečíst Enšpíglův komentář.

• 28.9.2018  11:10

Francouzské filmy zpravidla nemám ráda a jejich humor mi nesedí. Tohle bylo nejen dobré, ale i nesmírně vtipné.

• 27.9.2018  22:16

To si jako opravdu někdo přečte scénář a řekne si: jo, tak tohle ještě moji kariéře chybí, přesně v takovem odpadu jsem si vždycky přál zahrát! Konečně nebudu muset skrývat moji lobotomii mozku!! ???? Výstižné komentáře: Kacenka_73 a Dave0006.

• 25.9.2018  00:44

Nebojím se dát 5*. Nenápadný film, který mě zaujal od tónu prvního hudby, která skvěle dokresluje atmosféru. Vlastně je hudba hlavní faktor filmu, jsem ráda, že jsem si dala na uši sluchátka. Sice trochu neuvěřitelný scénář, ale co je dokonalé? 63%? Tomu nevěřte...

• 23.9.2018  21:30
    Výměna (2008)

Film je skvěle natočený a herci projevují svoje charaktery v tak plné míře, až je to neuvěřitelné. Tak vymalované postavy jsem dlouho nezažila. Sympatizujete s tím kým máte a nemáte rádi toho, koho mít rádi nemáte. Záporaci jsou záporní a klaďasi jsou kladní. O co horší je, že je film podle skutečné události. Chvílemi jsem si říkala, proč neudělají testy DNA? A pak mi došlo, že to byla 30. léta 20. století. Jak obrovský krok jsme za 100 let udelali. V dnešní době by se polovina příběhu ani neodehrála, stačilo by porovnat vzorek krve... Ta nespravedlnost a síla moci na jedné straně a vytrvalost a láska na straně druhé. SPOILER: Pro mě nejsilnější scéna je ta, kdy si odsouzený jde po schodech pro smrt.

• 23.9.2018  18:23

Červená knihovna hadra. Jako válečný film se to tváří úplně zbytečně. Christopher Plummer si ve svém věku může dovolit hrát dobrosrdečného dedouška. Dámy, a uvidíte víc než jen odhalený kotníček..

• 22.9.2018  23:41
    Paterson (2016)

Na takový typ filmu musí být člověk buďto hloubavý, nebo tenhle zvláštní žánr vyloženě vyhledávat. Čekala jsem pohodové drama a dostalo se mi čehosi intelektuálního, co nedokážu objektivně ohodnotit. Dva roky jsem odkládala projekci s příslibem čehosi impozantního a teď jsem dost v šoku z tak vysokého hodnocení čsfd.

• 10.9.2018  22:59

Pokud nejste spokojeni s nízkým počtem svých dosavadních partnerů, dejte si s tím jediným, kterého jste kdy poznali volnost pod názvem otevřený vztah a dopadne to presne tak jak to dopadlo tady.. A zbudou vám nejen oči pro pláč, ale i krásný byt a dokonce i vánoční strom. Mělo to několik hlubších momentů, taky dost plytkých momentů a paralelně probíhající gay vztah, který byl zajímavější a věrohodnější, než to o co se snažili ona představitelé hlavních rolí.

• 5.9.2018  22:04
    No Tomorrow (TV seriál) (2016)

Hlavní hrdinka je nesympatická a ten krásný Anglán nemá šanci to celé zachránit. Chemii nebudu ani zmiňovat.

• 4.9.2018  21:23
    UnREAL (TV seriál) (2015)

Zajímavé sledovat jak to ve skutečnosti patrně chodí. Manipulace jak s divákem, tak i protagonisty na vysoké úrovni. První série zajímavá, kdyby druhá byla natočena první, určitě by nenatočili třetí. Vlečka hnoje mi stačila. Dvě série a dost.

• 29.8.2018  17:25
    Manhattan Love Story (TV seriál) (2014)

Po druhém shlédnutí snižuju hodnocení. On je sukničkář v převýchově, který se tváří jakože už to myslí vážně a ona je maloměstská naivka. Ani jeden vlastně neví jestli spolu být nebo ne. Možná, že kdyby bylo od začátku jasné, že tento projekt bude mít jen 11 dílů, tak by si nenechávali scénáristi otevřené zadní vrátka. Ani ona ani on to nedokázali zachránit.

• 23.8.2018  23:12

Gay filmy nevyhledávam, tenhle byl ale dost dobrý. Paul Rudd i Steve Coogan svoje role zahráli špičkově. Moc se mi líbilo, že o všech tabuizovaných tématech mluvili upřímně a v Paulově případě s velkou nadsázkou a sakrasmem. Hodně jsem se pobavila. Vkusné, lidské, pragmatické. Rudd opravdu moc dobře zahrál a dal celému filmu šťávu. A jak u toho dobře vypadal!

• 20.8.2018  21:40

Neuvěřitelná slátanina, táhnoucí se odnikud nikam. Pokud budete napnutí jak malé gaťky kdykoliv bude někdo procházet nebezpečnými temnými uličkami Janova, nemusíte se bát, protože ačkoliv je to půlhodinový napínák, nikdo nikoho nezamorduje. Zajímavý komentář: nash.

• 19.8.2018  12:12

Mohlo to být super. To by ale Sharon Stone musela hrát a ne trapně poskakovat. Její výkon byl stejně uchvacující, jako kdyby se zedník snažil vyšívat. Tony Goldwyn to ze začátku zachraňoval, ale na konci se nechal stáhnout do bahna. Nechápu, proč takhle nepovedené filmy (scény) nenatočí znovu, vždyť se stačí podívat na film a je každému jasné, že něco neklape.

• 5.8.2018  22:15

Někdo tam nahoru zapomněl připsat "psychologický". Tak trochu jsem předpokládala, že se nebude jednat o romcom, jak anotace napovídá, ale i přesto mi na konci nebylo veselo. Ono nakonec i člověk pochopí proč to dopadlo tak jak to dopadlo. Oběťmi svého života se stáváme díky dětství, které nám mnohdy umí někteří pěkně osladit. Poslední věta inspirováno skutečnými událostmi" je už jen třešnička na dortu.

• 25.7.2018  23:10
    Hitched for the Holidays (TV film) (2012)

joseph lawrence, joseph lawrence - to jsou ty 2*

• 22.7.2018  15:45

Těžko se mi to hodnotí, protože Přes palubu patří k mým nejoblíbenějším filmům.Tohle je remake z dnešní doby, který sice vůbec není špatný, ale pořád jsem musela srovnávat s originálem a tudíž jsem přesně věděla co přijde.

• 21.7.2018  23:38

Chvílemi trošku takový indický Forrest Gump a jak tak koukám, tak se to nezdálo jen mě. I to, že Khana nadaboval stejný dabér jako Forresta, tomu asi dopomohlo. Ono slyšet hlavního hrdinu několikrát ve filmu říct "..moje máma mi..." tomu jen napomůže.

• 18.7.2018  19:54

Takže... Smekám před tvůrci, smekám před herci, smekám před hudbotvůrcem, smekám před panem Formánkem. Nikdy jsem na českém filmu v kině nebyla, já vlastně na české filmy téměř nekoukám, ale tento mě zaujal ihned jakmile mi jeho trajler vnutila některá ze sociálních sítí. Byla jsem zvědavá, jestli film bude stát za to, nebo jestli veškeré zajímavé scény vyplýtvali do traileru a teaseru. Je možné, že ano, ale i tak jsem byla naprosto odvařená z toho, že ten film je mnohem víc než se mi na první pohled zdálo. Tohle je černý film, černá komedie a syrové drama. Ani vypravěč, ani hrdinové, ani lékaři neměli potřebu divákovi podsouvat jak se u sledování má cítit a s kým sympatizovat a s kým ne. Chvílemi jsem měla pocit, že film má společné znaky s Rokem ďábla a hodinu tipovala jestli ten prošedivělý alkoholik s černými brýlemi je zpěvák z Čechomoru. Smála jsem se nahlas a naprosto mi bylo jedno, že jsem jediná ze sálu. Totálně jsem se do toho vžila a mít v sobě pár panáků ginu, rozhodně na konci vstanu a zatleskám. Milovníci skandinávské tvorby zaplesají blahem.

• 12.7.2018  21:39

Možná mě vyrušilo víc věcí, než bylo zdrávo, ale moc jsem nezaregistrovala co přesně se Cooperovi v minulosti stalo a co všem provedl. Druhá polovina filmu je moc příjemná, přehoupne se do takové rodinné atmosféry a divák tuší happyend. Alicia Vikander je jako vždy můza, ale myslím, že místo na plakátu za Cooperem by si spíš zasloužila Sienna Miller. Poučné rovněž bylo přiučit se zvyklostem a pravidlům vyšší společnosti v kuchařské branži..

• 3.7.2018  21:17
    Pečovatel (2014)

Rozhodě to není film pro matky a slabější nátury. Budu se snažit na něj rychle zapomenout. Dobrý, ale až moc drsný a realistický.

• 2.7.2018  20:59
    Milovaná (2010)

Musím dát 4, i když asi film nebudu potřebovat nikdy vidět znovu. Alicia hraje tak skvěle, že jsem dostala při sledování depresi z nicotnosti vlastního bytí. Příběh mladé psychopatky, která pro trochu lásky by nešla světa kraj, ale vlezla by do každé postele. Obdivuhodné bylo, jak odhodlaně si šla za svým snem, vypadnout daleko od plebsu, ze kterého pocházela. Na nocování na lavicích a na betonové zemi musí mít ženská pořádné koule. Nebo odhodlání. Nebo prostě a jednoduše jde za tím, že "Odvaha je jediným životním měřítkem".

• 1.7.2018  20:43

Jemine, to zase někdo natočil něco naprosto zbytečného. Odnikud nikam.

• 1.7.2018  17:44
    Vztekle tvá (2005)

Mám ráda, když se film tváří obyčejně a nakonec se z něj vyklube překvapení. A na Costnera se moc dobře dívá...

• 26.6.2018  23:27
    Výplata (2003)

Ten film měl dobrý námět, všechno bylo do detailu vymyšleno a promyšleno, ale chtělo to víc přesvědčivosti. A ty bojové scény? Jakože Ben Affleck má neprůstřelnou auru?

• 24.6.2018  23:24
    Pokání (2007)

Pecka. Se sevřenou hrudí jsem si dala po letech druhou projekci. Detaily jsem již zapomněla, ale ten silný pocit zůstal několik let. Ba co víc, podruhé byl ještě intenzivnější. Ukrutně smutný příběh, který v posledních pěti minutách donutí diváka vytáhnout kapesník. A to závěrečné interview.. Přímý pohled Brittany, která po těch letech už nemá důvod cokoliv přikrášlovat, byl dech beroucí. Zvyšuju na plný počet a budu se snažit co nejdříve zapomenout.

• 24.6.2018  19:51

Nemám ráda, když se zbytečně protahuje rozuzlení jednoduchého nedorozumění. Ale bez toho by měl film asi jen 10 minut.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7