splaty

Anna Folvarčná

okres Vsetín

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 27.6.2020  19:37
    Kilmi, hilmi (TV seriál) (2015)

Dobrý nápad s alternativními identitami, bylo to zajímavé a poutavé od začátku, asi tak do 16. dílu.

• 7.6.2020  10:37
    Parazit (2019)

Takový nepředvídatelný film s koncem, na který jsem nebyla připravena. I po měsíci stále rezonuje, stále mám potřebu o něm někomu vyprávět. O filmu, který byl zvláštní, divný a který se mi moc nelíbil. Přesto však cosi hlubšího zanechal.

• 7.6.2020  08:53
    Boseuga dallajyeotteoyo (TV seriál) (2011)

Začátek byl vtipný, ale postupně humor slábl a 18 dílů bylo zbytečně moc. Poslední díl už byl opravdu jen na dokoukání.

• 25.5.2020  22:57
    Gaeineui chwihyang (TV seriál) (2010)

Seberte hlavnímu hrdinovi tu kabelku!!

• 13.5.2020  17:04
    Gwaenchana, sarangiya (TV seriál) (2014)

U žádné doramy jsem se nenasmála jako tady. Mám ráda syrový humor, i černý humor ocením. Lidskost i v nejednoduchých situacích byla cítit v každém díle. Jako bonus jsem dostala psychologický podtext děje, který mi byl velice blízký a příjemný. Dong-il Sung zastřešoval dospělost a vyzrálost, jeho charakter bych chtěla potkat i v reálném světe a troufám si tvrdit, že základ doramy stál právě na něm. Takhle přátelsky jsem se u seriálu nikdy necítila. Určitě se jsem neviděla poprvé a naposledy.

• 4.5.2020  16:57
    Kgotboda namja (TV seriál) (2009)

Možná to nejsou **, možná jsou to ***, občas i ****. Pocit, který zůstal, je ale spíše negativní. F4 jsou úžasní, dá se na ně dívat. Na co se nedá dívat je uječená rodina hlavní holky, a to jak se první polovinu hlavní holka hrbí a krčí. V cca půlce je seriál otravný, ke konci zase začne být trochu zajímavý. Zkrátit o polovinu a pak se na to bude lépe dívat.

• 6.4.2020  18:33
    Poolhawooseu (TV seriál) (2004)

Láska si nevybírá. Ale takového uřvaného despotu, který by mě měl za uklizečku bych teda doma nesnesla. Možná, že frčeli v roce 2004. Hlavní hrdinka má krásnou povahu a moc příjemně se směje. Myslím, že by seriálu prospělo méně dílů. Ale to je korejský nešvar.

• 30.3.2020  23:52
    Geunyang saranghaneun sai (TV seriál) (2017)

Seriál má krásné postavy. Není tam jediná, která by nebyla hluboce propracovaná. Dokonce i ten hlavní záporák mi byl sympatický a fandila jsem mu. Nejkrásnější scéna je pro mě ta, kdy se všechna "vnoučata" setkají v nemocnici u lůžka Nanny.

• 21.3.2020  13:18
    Láska padá z nebe (TV seriál) (2019)

To byl doják. Těžko říct, na kolik byl vykreslený rozdíl mezi severem a jihem autentický, ale i kdyby byl jen z poloviny pravdivý, tak by byl i tak dost šokující. Scéna s vozidlem Jaguár, na které se chodí dívat celá severokorejská vesnice je nepřekonatelná. A hlavní hrdinka tomu nasadí korunu: Proč všichni okukují to auto? Vždyť je to obyčejný sedan??!?? Zeptejte se mě na jediné jméno ze seriálu a neuspějete. Nicméně, až potkáte charakter jako měl hlavní hrdina, pošlete ho za mnou. Že takový existuje jen v jiné dimenzi? Tak to si budu muset tuhle 22 hodinovou pohádku pustit při další covid karanténě znovu.

• 28.2.2020  22:00

Film, který vám chce cosi říct, ale tak dlouho chodí kolem horké kaše, až kaše vychladne. Depp, který vůbec nevypadá jako Depp jakého ho známe, hraje skvěle a jako bonus má hluboce zastřený hlas. To je asi jediná hloubka, které jsem se dočkala. I přes jeho vytříbený, sarkastický humor však NIC.

• 26.2.2020  23:17

Dost netradiční romkom. Ale co.. všechno ostatní už tady několikrát bylo, tak proč ne..

• 21.1.2020  22:10
    Dag och natt (2004)

Na konci si rozhodně divák nemůže říct, proč že to ve 20:03 Thomas vlastně udělal..

• 2.1.2020  23:35

Krása. Víc takových..

• 29.12.2019  15:33

Jako nejnešťastnější počin vidím československý koncept. Někteří Slováci mluví česky, někteří mluví slovensky. Ti, co jsou předabovaní do češtiny mluví někdy česky a někdy přejdou do rodného jazyka. Část filmu se odehrává v Praze, část na Slovensku. Pak jsou tu Češi, kteří žijí na Slovensku a do toho celý film očekává příjezd váženého Čecha, majitele hotelu, ze kterého se vyklube Slovák. No, tohle mi hned vedle slabšího nedotaženého scénáře rvalo uši asi nejvíc. Myslím, že film měl větší potenciál.

• 24.12.2019  21:36

Ne, tohle fakt ne. Je to trapné jak bláto o vánocích. Nezachránilo to vůbec nic. Nevím, zda je to špatná kamera, nebo herci, či scénář, ale tohle mělo zůstat někde u tvůrců v šuplíku.

• 22.12.2019  02:20

Nejlepší poslední minuta filmu, jakou jsem kdy viděla. A těch 151 minut vůbec nebylo dlouhých.

• 29.11.2019  22:20
    Zoe (2018)

Milé, hezké, pozitivní a lidské sci-fi. Soundtrack bezchybný.

• 14.11.2019  22:23

Nuda nuda nuda nuda a pak najednou brilantní závěr. A na druhý den musíte přidat *, protože se vám to rozleží a vy uznáte, že je film hlubší, než se původně zdálo.

• 14.11.2019  15:24

Od prvních okamžiků byl film poutavý. A pak slábl a slábl. Některé psychologické dialogy mi nedávaly smysl. Až jsem se ztratila úplně a znovu jsem naskočila až na konci, kde jsem se setkala s další promarněnou životní láskou.

• 12.11.2019  19:52
    Dech (2010)

Protože moje neteř ulétává na filmech typu "romantický smrťák", jak filmům kdy zemře jeden z ústřední zamilované dvojice říkám, byla jsem donucena shlédnout tento film. Jí se moc nelíbil, protože tohle není ten pravý romantický smrťák. Tohle je naopak krásné drama, hluboký film, který oceňuji spíše já. Je to film, který nevydírá, nesoudí a přesto má obrovskou hodnotu. Svým námětem hodně připomíná Five feet apart, ale ten je ve srovnáním s Dechem brak.

• 3.11.2019  16:00

Ačkoliv se mě děj nedotkl tak jak jsem očekávala, hudba naopak dle mého názoru mnohonásobně přesáhla obsah.

• 15.10.2019  21:47

Anna Polívková tady byla skvělá, myslím, že obsadit ji byl moc dobrý nápad.

• 30.9.2019  19:11

Tenhle sugarland s white american teeth snad nemyslí vážně?

• 24.8.2019  08:29

Jedním slovem: pecka. Ten příběh je opravdu strašně neuvěřitelný, chvílemi smutný, chvílemi radostný. Na mě udělala největší dojem Rodriguezova pokora, která se zrcadlila i v povaze jeho dcer. "I Lost my job two weeks before Christmas" - to je osud, který si sám předpověděl.

• 24.8.2019  08:19
    Free Solo (2018)

Jste-li tvrdohlaví a jdete si za tím, co vás baví, můžete dokonce zdolat El Capitan bez jištění. Procházíte-li však z rodiny, kde udělat něco "dobře" bylo málo, možná vám ani tento výkon nenaplní nastavená očekávání. Výkon Alexe je bez debaty ohromný.

• 28.7.2019  23:06
    Dangal (2016)

Víc než dva roky jsem film odkládala. Přišel ke mě v pravý čas... Typická cesta k úspěchu někoho, kdo v sobě objeví hrdinu. Jak moc jednodušší je, když jej ve vás objeví někdo nejbližší - rodič. Jak mocné je, když víte, že ve vás věří, když věří, že na to máte. Jak úžasné je vůbec najít jakéhokoliv hrdinu v sobě. Máme na to celý život, tak nám všem přeji, ať ho najdeme co nejdříve, abychom došli naplnění.

• 24.7.2019  21:52

Chladné, lidské, hrůzné, dánské..

• 21.7.2019  20:54
    Talvar (2015)

Napínavé od začátku do konce. Sice jsem zvyklá a těšila jsem se na ten okamžik, kdy se dozvím, kdo byl vrah, ale myslím, že to na konci bylo jasné. Anebo nebylo? Šli sedět nevinní, nebo ne?

• 8.7.2019  21:43
    Talaash (2012)

Jo.

• 28.6.2019  19:11

Správně zábavné, správně indické a správně přehnané akční scény. Tanečků tak akorát a bylo pár chvil, kdy jsem vybuchla nahlas. Sice to neměly být scény k smíchu, ale pal to voda. Bylo to dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10