Modrý samet (1986)

Fenomenálny D. Hopper a jeho výkon dodávajú tomuto skvostu piatu hviezdu .

Scooter - Rebel Yell (1996) (hudební videoklip)

H.P.Baxxter aka Billy Idol ? Nie ! Ale ide mu to skvele. Dobrá hitovica, fajn klip !

Scooter - Endless Summer (1995) (hudební videoklip)

PARTYYYYYYY PEOPLEEEEEE. Nekončiace leto a skvelé partys pod holým nebom.Také sú aj moje spomienky na tento hit.

Scooter - Hyper Hyper (1994) (hudební videoklip)

Pocta mnohým menám elektronickej hudby tej doby. Klip samozrejme nič extra, ale v tej dobe "bomba".

Robert Miles - Children (1995) (hudební videoklip)

Kráľ a jeden z tvorcov žánru Dream-house. Škoda že už žiadne ďalšie tracky nevytvorí. Hnusná pliaga dnešnej doby si vzala už aj jeho ...

Mečiar (2017)

No čo dodať ? Aspoň že toto obdobie je už za nami ?! " S Pánom Bohom idem od vás....."- Lepšie neskoro ako nikdy !!!!!

Pád Londýna (2016)

Len tak ďalej pán Butler ! Takúto akciu máme moc-moc radi !!!!!!

AC/DC - Big Gun (1993) (hudební videoklip)

Jasnačka ! Skvelý hit a skvelý klip aj s Arnim samozrejme!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Fuha. To bola pecka. Síce do mojej top10 sa to nedostalo ( i keď som chvíľu váhal ), ale do top15-20 by to v pohode vošlo ! Určite si to chcem pozrieť ešte zopár krát. Leo sa už definitívne dostal z úloh " ženských vlhkých snov " a T.Hardy potvrdzuje talent hrať poriadnych "sviniarov" drsných-zlosynov. Dúfam že tento film dostane Oscara ( za film, za herca v hl.úlohe, za herca vo vedl.úlohe ). Minimálne za tie prvé dva by som mu to bez uvažovania dal.