Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Ach jajjjj. Pre mňa obrovské sklamanie. Aj od Fuqua, aj od Wahlberg-a očakávam rozhodne viac. Dej ako z C-čkového video filmu z prelomu 80.-90. rokov a k tomu ešte aj v nudnom prevedení .

Vzácný gen (1998)

Príbeh a dej ani komentovať netreba. To by nevydalo ani na jednu hviezdu. Ale... Na takýto videofilm , celkom slušná porcia akcie a hlavne ešte znesiteľný Madsen ! Škoda 90' rokov a vtedajšieho Madsena. Dnes už nič z toho nefunguje . Z nostalgie dám 3, ale pśśśt :-)

Modrý samet (1986)

Fenomenálny D. Hopper a jeho výkon dodávajú tomuto skvostu piatu hviezdu .

Everly (2014)

Ako pozerám hodnotenia svojich obľúbencov , tak ja už som asi dajako z týchto šialeností vyrástol. Na rozdiel od ostatných ( väčšina hodnotení 3-4 hviezdy ) mňa to vôbec neoslovilo. Absolútné psycho ! Normálne mi tá hlúposť príbehu a deja vadila. Sa čudujem, že sa Salma vôbec na takúto hlúposť dala. To už ju na "starobu" nechcú do ničoho " normálneho ", alebo potrebuje prachy nech sa jedná o hocičo ???? Neviem. Pre mňa za jednu hviezdu, ale tentokrát sa obetujem a dám 2. Rozhodne to však viac krát vidieť nechcem. Bodka !

Zlomek sekundy (1992)

Zlomok sekundy som naposledy videl, snáď aj 25 rokov dozadu. Už bol čas si tento kultový "VHS" titul zopakovať. Pre mňa rozhodne video-kult a pecka mládí.... Tým je povedané všetko, aj plusy aj mínusy !

Zločin na palubě (2017)

Po druhom zhliadnutí to jednoducho musím stiahnuť na 1 hviezdu ( aj to len vďaka mojej slabosti pre D.Lundgrena ) inak to ozaj nestojí ani za ten odpad. Tá preplastikovaná Richards je tak umelá, že jej (ne)herectvo bije do očí a dobre že sa jej tvár nerozpadne priamo pred kamerou. S celkovým filmom by to bolo možno na tie 2hviezdy do momentu, keď začnú pasažieri opúšťať rotujúce lietadlo. Pri takej rýchlosti , len tak bez váhania ( a zranenia ) povyskakuje 200 pasažierov (a že to akože všetci stihnú ) do odletu , tak to už je teda riadna k.... ! No sorry... Dolph, prečo nás tvojich fanúšikov trápiš s takýmito sračkami ???  Ešte by si stále mal na viac !!!

Zvuk bez viny (2019)

Nuž pre mňa obrovská nuda. Taká hodina o ničom. Až som pri tom aj dva krát zaspal ! :-)

Dead Trigger (2017)

Je smutné v akých sračkách skončil Dolfík. To už sa plavý na jednej lodi so Štefanom S. a inými ... Škoda ho !!!!

Force: Five (1981)

Na to že v tomto titule účinkujú ozajstný profíci na bojové umenia ( Urguidez , Norton ) je choreografia katastrofou . Hlavne tá ženská je ozaj na smiech . Len kvôli Clouseovi a " retro akčnej atmosfére " dávam priemerné hodnotenie .

Přání smrti (2018)

Posledne Bruceove filmy staly tak za ....( nechcem pouzit slovo ktore by si zasluzili ), tak konecne po case tu je celkom podareny kusok. Aj ked stale pouziva ksicht " mam vsetko v p...", aspon je to v celku pozeratelne a aj ked atmosferu originalu to nema kludne tomu davam 4*.