Taktický útok (1998) odpad!

Režisér tohto "filmu" si o mne evidentne myslí, že som debil. Ak len chcete vidieť veľa strieľania a výbuchov, zahrajte si radšej Half-Life. Ak si chcete pozrieť nereálny film so stupídnym dejom, zvoľte radšej Les Chevaliers du ciel. Tam sú aspoň sympatické pilotky a prekrásne letové zábery.

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Chcete vidieť slovenských vojakov v ruských maskáčoch a kečupovo-červených baretoch? Chcete vidieť ako ich rozmláti "nenápadná zlodejka" a ukradne im biologickú zbraň? Chcete vidieť, ako ju zachráni expert Jacques Kristoff a rozstrieľa pritom polovicu Bratislavy? A chcete vidieť ako spolu prejdú cez "najstráženejšiu hranicu východného bloku" (slovensko-rakúsku)? Toto je iba úvod tohto jedinečného filmu, ktorý si nesmiete nechať ujsť! Ak by niekto mal pochybnosti, rok výroby je naozaj 2002.

The Ledge (2011)

*SPOILER* Nie! Tentokrát to nefungovalo, koniec sa mi nepáčil. Fungovalo to v Remember Me, ale tu nie. Škoda.

The Power of Few (2013) odpad!

*SPOILER* Prečo je toto odpad? Pretože ústrednou myšlienkou celého filmu je krádež Turínskeho plátna, kvôli stopám krvi Ježiša Krista, ktorú chcú použiť na jeho klonovanie. Vážne.