Napříč vesmírem (2007) odpad!

Režisérke tohto "filmu" by prospelo, keby sa posadila na lavičku v parku, vypila čiernu kávu a pouvažovala o čo jej ide. Azda by na to prišla. Ale to sa určite nestalo. Chceme natočiť film o Beatles, tak poďme na to radšej cez vesmír! (A pekne pomaličky.)

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Tento film ma dohnal k plaču (od smiechu, samozrejme). Nemohol som si pomôcť, ale McMurphy je proste taký dobrák a skupina bláznov za každú cenu odhodlaná nadšene sa pripojiť k jeho nápadom... Vzniknutá atmosféra spôsobila, že som miestami musel proste zastaviť film, aby som prečkal výbuch smiechu, utíšil brušné kŕče a utrel slzy.

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Chcete vidieť slovenských vojakov v ruských maskáčoch a kečupovo-červených baretoch? Chcete vidieť ako ich rozmláti "nenápadná zlodejka" a ukradne im biologickú zbraň? Chcete vidieť, ako ju zachráni expert Jacques Kristoff a rozstrieľa pritom polovicu Bratislavy? A chcete vidieť ako spolu prejdú cez "najstráženejšiu hranicu východného bloku" (slovensko-rakúsku)? Toto je iba úvod tohto jedinečného filmu, ktorý si nesmiete nechať ujsť! Ak by niekto mal pochybnosti, rok výroby je naozaj 2002.

Hranice života (2005)

Toto nie, toto nie je možné! No dobre, obrazy sú krásne, myšlienky sú zaujímavé, Henry je tajuplný, ale predsa; pre toto nemôže existovať racionálne vysvetlenie. Že nie? Vydržte do konca!