Pavouci (2000)

Komické výkony herců, naprosto nereálné triky, groteskní dialogy a úplně nejšpatnější příběh dávají dohromady 94 minut naprosto parádní zábavy... Dávám nekompromisních 5 hvězd za obrovského neprůstřelného pavouka, který zašlapává lidi a rozpáře každé auto, které potká... Tento film doporučuji využít pro terapeutické účely při léčbě panického strachu z pavouků..:-)

Jeepers Creepers (2001)

Jeden z tech pripadu, kdy odchazim pred koncem... Jedna hvezda za to spatne udelane monstrum...

Sunshine (2007)

Působivé, ale zbytečně dlouhé...

Mise 1549: Boj o budoucnost (2005)

Puvodne me to vubec nebavilo, ale kdyz se clovek zaposloucha do tech originalnich japonskych dialogu, zacne ho to bavit aspon o trosku vic.. dve hvezdicky za japonstinu :)

Hory mají oči (2006)

Tak jsem prave zhledl asi polovinu filmu a okamzite tuto hruzu smazal.. Pri zabijacke scene v karavanu jsem nevedel, jestli se mam smat nebo brecet.. Jeden pocit je ale silnejsi - naproste zhnuseni! Parek znasilnujicich komickych mutantu, vsude strikajici krev a horici otec rodiny.. A to jsem se nedostal za pulku... Pokud chcete videt film plny odpornych, nevkusnych a ohavnych scen, pak doporucuji vsema sedeti... :o) Jedna hvezdicka za nazev:o)

Na dno vášně (1997)

Další výborný Almodovarův psychologický film. Jen mi připadá, že si jsou jeho filmy velmi podobné. Jak tématem tak i zpracováním. škoda tedy, že už nepřináší nic moc nového. Každopádně ale skvělá podívaná

Mrtvý muž (1995)

Skvělý antiwestern. Psychologie postav je trocha zvláštní.. zcela mě uchvátila hudba od Neila Younga.. Film má sice slabší místa, přesto je to mistrovský kousek, který si podle mého názoru zaslouží *****

Příšerky s.r.o. (2001)

Skvělá animace, ale ten příběh... Ze začátku to vypadalo slibně, ale ten konec se mi ne a ne líbit. Nešlo by to míň američtěj? HOWG

Hledá se Nemo (2003)

Nebude to nic nového, když napíšu, že se mi z grafického zpracování doslova tajil dech. Až tak je to dokonalé. Také skvělý příběh... co dodat? Snad jen, že Nemo si u mě vysloužil malou osobní cenu za "Nejlepší animovaný film vůbec". HOWG