Ospalá díra (1999)

Docela zajímavý námět v podobě krimi legendy s dobrými efekty. Za roli Johnyho Deppa hvězda navíc.

Kimssi pyoryugi (2009)

Skvělý film. V tu jednu dobu jsem dostala stejnou chuť na nudle.

Rodinné hříchy (2004) (TV film)

Dneska už se není fakt čemu divit. Víte na kolik podobných,možná i horších případů se ani nepřijde? Tohle je možná 1 z 1000. Když to vemu herecky,tak Kirstie Alley odvedla opravdu skvělý herecký výkon.

Battle Royale (2000)

Celkem zajímavý námět na to,jak vláda může být ještě absurdnější než normálně a ukazuje svou moc. Jinak celkem normální vyvražďovačka,ikdyž děti a obzvláště asijský působí o level výš.

Kokuhaku (2010)

Slušný drama o pomstě,nenávisti,bolesti a šílenství.

Já jsem ty (2009)

*spoiler* Slušný psycho film,který je navíc podle skutečnosti. Nejhorší je ta bezmoc a taky fakt,jak je všechno postavený na hlavu. Musíte se sami postavit na hlavu,aby policie začala něco dělat,jinak by zřejmě tento případ skončil mezi odloženými a ještě víc mě zaráží,jak psychicky narušená osoba může být po několika letech propuštěna. To si vážně někdo myslí,že psychouš se někdy stane normálním člověkem? Vrah se možná může změnit,ale psychopat nikdy a to si spousta neuvědomuje zřejmě.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Možná,že až tenhle film zkouknu víckrát a pochopim ho 100%tně,tak mu dam třeba i vyšší hodnocení,ale teď mam z toho trochu zmatek v hlavě a navíc nevím čím to bylo,že ten hlavní mladej looper vypadal skoro pokaždý jinak. Jiný herec,či co?

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Vtipný,romantický,smutný,dokonce i trocha akčnosti v jisté scéně(:D) "Nemusíš mi věřit,ale myslím,že jsem potkala muže z budoucnosti. Z tvé budoucnosti."

Kruh (2002)

Dnes již kultovní horor,který viděl snad každý teenager a kterýho se stále děsim. Na Samaru nezapomene nikdo.