• Romantický

Match Point - Hra osudu (2005)

Pozerám a myslím si..nuda nuda nuda..strasna nuda, co na tom preboha vsetci vidia?? dialogy sa mi zdali nejake pritiahnute za vlasy a len som cakala kedy to uz skonci. A potom to prislo! Posledna pol hodinka..a oplatilo sa cakat! a vsetko do seba akosi zapadlo..skvely zaver!!! Ako sa hovori trpezlivost ruze prinasa!

Bathory (2008)

Anna Friel to zahrala úžasne. Čo už ale nebolo tak skvelé bol fakt, že mi to v niektorých scénach mi to prišlo ako prehané a nemôžem si pomôcť ale tí dvaja mnísi minimálne u mňa osobne absolútne ale absolútne ničili atmosféru. Inak je film vcelku pôsobivý, niektoré momenty sú veľmi silné. A čo je hlavbé, ponúka nám iný uhol pohľadu, ktorý nám ukázal, že minimálne v teoretickej rovine by veci nemuseli byť také ako sa na prvý pohľad javia.

V dobrém i zlém (2006) (seriál)

Skutočne veľmi vtipný seriál. Porovnanie dvoch párov, ktoré sa od seba diametrálne odlišujú. Plné bizarných situácií, veľmi vydarené.

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Videla som len jeden diel ale musim uznat, ze to je asi prvy slovensky serial,z mnohych, ktore nam dnes slovenske televizie tak velkoryso ponukaju, ktory sa mi paci! Je to uveritelne..a nie je to trapne, je to skutocne..

Exil (2004)

Tento film mám rada a pri druhom pozeraní mi ponúkol možnosť sústrediť sa viac nato čo je v tomto filme tak pútavé. Prostredie, hudba a postavy.

Gejša (2005)

Mne sa tento film páčil. Zaujimavý námet, krásne kostými, hudba a pohľad do sveta, ktorý je našej kultúre tak neuveriteľne vzdialený.

Detroit Rock City (1999)

sobota ráno a z núdze cnosť. tak som začala pozerať tento film ale v závere som musela uznať, že to bolo príjemné prekvapenie a dokonca veľmi vtipné!