Aquaman (2018)

Vyborne efekty, dejove zajimave. Ale tak silene pateticke dialogy.. Velka skoda.

Super drbna (2007) (seriál)

Snaží se udržet diváka v napětí a očekávání, ale bohužel dějově se nic moc nestane. Ani v prvním, ani v desátém díle. Scénář je silně předpokládatelný, ale to je u většiny amerických seriálů typické. Jako velké minus mi přišlo, že během prvních dílů jsem marně přemýšlela, jestli jsou hrdinové studenti na střední nebo vysoké škole, protože hlavní hrdinka vypadala minimálně na 25, přičemž její matka na stěží 35. Hrdinové jsou sice životem protřelí, zkušení a samostatní, ale pak řeší otázky prvního sexu? A to myslí vážně?

Ženy v pokušení (2010)

Žádné zásadní psychologické drama s hlubším kontrastem, který byste si pamatovali ještě dlouho po odchodu z kina. Na druhou stranu jsem už dlouho neviděla takto svěží humor českého druhu. Rozhodně nesouhlasím, že je to film "pro ženy", nebo jakékoliv nařknutí z plytkosti či nezajímavosti. Téma není žádné inovativní či neotřelé a možná právě v tom to je. První polovina má ráz a rozhodně doporučuji si některé výroky Elišky Balzerové zapsat pro svoji bezkonkurenčnost. Druhá půlka lehce uvadá, proto dávám 4 z 5.