Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Ja som sa pri tejto absurdnej parodii neskutocne dobre bavil od sameho zaciatku az do konca. Po tom vsetkom, co vznikalo za posledne doby, same psychologicke filmy, same "Dievca vo/pri/na ...". Uz pri prvom pohlade na velkost pohara a mnozstvo korkovych zatok bolo jasne, ze to bude zabava. Predstavivost hlavnej postavy bola neskutocna, kde sice mnohe situacie boli realne, len s trochou vina a "spravnymi praskami" ich mozog vyhodnoti uplne inak. Nie je to sice tak cynicke ako After Life, ale aj tak to aspon u mna splnilo to, co malo. Pobavit sa nad vecami miestami az absurdnymi. Zaverecny fight tomu dal grady a tu komicnost uz len z dovodu nevyrovnanych sil. A hoci to na konci bolo spomenute hned 3x, tak ja sa necitim "like i was hit by Mack truck driven by a nine year old" :)

Zoo (2016) (seriál)

U nas to sleduje manzelka s dcerou, ktora je vo veku,z e sa jej vsetky zvieratka pacia. Ja to pocuvam na pol ucha a obcas sa dokazem zasmiat na niektorych hlaskach. Kolenik si zahral velkeho ochrancu zvierat, cize uplny protiklad z predchadzajuceho serialu. Aj niektore mena postav su mi viac ako cudne na slovenske pomery.

Horná Dolná (2015) (seriál) odpad!

Pocas dvadsiatich minut som sa ani raz nezasmial a potom serial prerusila reklama. Nenasiel som jediny dvovod sa k nemu viac vracat. Ucinkuje tu sice (velky) kopec dobrych hercov, ale kvantita v tomto pripade vobec neznamena kvalitu. A aj tu kvantitu mi neguje Daniel Heriban, ktoremu neviem vobec prist na chut. sorry.

Hodinový manžel (2014)

Zuzku Norisovu mam rad, a hoci zije v Prahe a snazi sa "mluvit", bolo vo filme pocut jej slovencinu. Som zvedavy, kedy a ako bude film odvysielany v slovenskych TV, ak vobec. Kedze uroven nadavok v CR a SR je ina, pochybujem, ze tato lahka komedia bude odvysielana pred 22:00 aj s Andyho skvelou scenkou pri oprave lanovky, pripadne scena v banke v uvode filmu.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

"Ty vole"... ale vzdy zalezi od epizody. Niektore patria k tym nudnejsim, niektore su zase top. Napr. navrat k Stepanovi nema chybu.

Kolabs (2015) (seriál)

Vilma a Zelda + Michaela Cobejova... kde som to uz videl? Jaj - Sabrina, mlada carodejnica (dabovana Cobejovou v slovencine). Zolty je taky Bananko bez Alinka a Zena bol v Profesionaloch... No, z kazdeho rozka troska. Po prvej casti davam 3 hviezdy za Zoltyho "Preeesne taaak".

Kandidát (2013)

Jednu hviezdicku uberam kvoli zaveru, ten bol podla mna (ale aj podla viacerych) dost iny, ako zvysok filmu. Bolo to uz len ukoncenie "pribehu". Inak som sa bavil takmer cely film, podla priestorov aj relacii v TV boli jasni sponzori filmu. Zaskocilo ma ucinkovanie slovenskych SAS politikov v "prieskumoch". Hlasky dobre. Majesky, hral svoju ulohu dobre. Zvukar by mohol popracovat. Pri tak vyraznom hlase Majeskeho mi prisli ostatne postavy tiche. Doste zle sa potom taky film sleduje neskoro vecer.

Poslední skaut (1991)

"Tati, ty ses strasnej paznecht". Co viac moze Bruce Willis ocakavat od svojej dcery? Cely film nadupany hlaskami. Z troch ceskych dabingov jedine prvy (Pavel Soukup) v nezostrihanej verzii. Ostatne dodatocne dabingy, napriek kvalite filmu, mu bohuzial len ublizuju.

Santa Claus (1994)

Tim Allen ako Santa Claus, ale nikto o tom nevie. Taka klasika, na Vianoce potesi, neurazi. Hviezdicka navyse za Yello na konci.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Prvych 5 serii som odsledoval od slova do slova, castokrat s pretacanim dobrych scen spat - a ze ich bolo neurekom. No s prichodom 6. serie sa to caro akosi vytratilo. Vtipy prestali byt vtipne, niektore scenky su az prilis silene. Z celej serie zaujali mozno 2-3 casti. Preto som musel svoje honotenie znizit.