Venus7

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 3.1.2021  20:59
    Hamlet (1990)

Vymknuta ze svých kloubů doba šílí, že jsem se zrodil, abych napravil ji.

• 25.8.2020  22:05

Totální demence.

• 7.3.2020  12:10
    Durrellovi (TV seriál) (2016)

Mám ráda britské seriály a miluju Řecko, při sledování tohoto seriálu se směju a dojímám zároveň. Za mě naprostá spokojenost.

• 25.8.2019  21:39

Jeden z nejzajímavějších dílů tohoto seriálu.

• 2.3.2019  18:46
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

Docela dobrý dokument, ale na zadek si z něj fakt nesednu. Dost mi vadí příšerně patetický komentář a nevkusně (a nevhodně) vybraná dramatická hudba, které pro mě dělají tento seriál dlouhodobě nekoukatelný. Hezky to vystihl ve svém komentáři KASUGI.

• 2.3.2019  15:49
    Děsivé dějiny (TV seriál) (2009)

Rowan Atkinson jako Jindřich VIII. - k nezaplacení!!! Jediný pořad na Déčku, který cíleně vyhledávám. Děsivé děěěěěěějiiiiinyyyyyyyyyyy

• 25.12.2018  14:19
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Bear je neskutečný borec!

• 23.4.2017  18:11

"Pane Lorenc, uvezu to?" "Ne." "A teď?" "Teď jo." Geniální dílo a můj nejoblíbenější český film.

• 15.4.2017  19:18
    Protiúder (TV seriál) (2010)

Hodnotím jen první řadu. Na Portera mi prosím nesahejte! Je totiž do-ko-na-lej.

• 17.2.2017  21:13
    Woodkid (koncert) (2013)

Run boy run!!!

• 22.1.2017  12:29
    Láska v bílém pekle (TV seriál) (2004)

Protože jsem předtím, než jsem si pustila tento miniseriál, četla komentáře a sehnala si nějaké informace, tak jsem tušila, že to bude kvalitní divácký zážitek. A musím uznat, že moje očekávání byla naplněna vrchovatě, nečekala jsem, že celou sérii sjedu v hluboké noci na jeden zátah. Ale je to víceméně jen a jen zásluhou Richarda Armitage, který svého hrdinu ztvárnil (jak jinak) opět naprosto neodolatelně. Samozřejmě na tom má výrazný podíl i kvalitní předloha a scénář. A hudba byla překrásná. Ale abych jen nepěla chválu... Český název je jak z laciné červené knihovny, ale za to BBC nemůže. Hlavní hrdinka měla být "nejkrásnější mladá dáma" v okolí - no nevím, ve Velké Británii nenašli hezčí herečku? Ale budiž. Moc jsem ovšem nechápala tu její nadřazenost vůči Thorntonovi a tak trochu jsem měla dojem, že se do ní zamiloval jen proto, že ona byla jediná žena v okolí, která o něj nejevila zájem. Ale i tak jsem si to moc užila. Pohledy Johna/Richarda - k nezaplacení!! ;-)

• 22.1.2017  11:19
    Melancholia (2011)

Tento film, resp. toto ztvárnění konce světa ve mně zanechalo skutečně hluboký dojem.

• 15.1.2017  15:58
    Robin Hood (TV seriál) (2006)

Tak si říkám, jestli to vlastně nebyl komediální seriál, jen to většina diváků nepochopila. Protože jinak si to nějak nedovedu vysvětlit. Tedy jeho obsah. Mariana v kalhotách trénující bojová umění? Černoši ve středověké Anglii? Tohle skutečně nemohl nikdo myslet vážně. Tak si to shrňme: šerif - záporák s výbornýma hláškama, Mariana - mrcha, která to hraje na všechny strany, jak se jí to zrovna hodí (však na to taky nakonec dojela), Guy of Gisborne - naivní zamilovanej blázen, kterej sice sem tam někoho zabije, ale holt je to středověk, že, Robin Hood – floutek, šmírák. Kde tohohle sebrali? Charisma nula. Tohle se vážně moc nepovedlo, pokud to ovšem nebyl úmysl. A třetí řada? Tak to byl totální úlet! Není divu, že seriál 3. řadou ukončili pro klesající sledovanost (co je to za Robina Hooda bez Mariany?). Člověk by čekal, že bude fandit hlavní (a kladné) postavě, tj. Robinu Hoodovi, ale spíš mu přál potupnou smrt od Gisborna, se kterým si scénaristi mimochodem docela zlomyslně zahráli, ale jeho postava měla aspoň nějaký vývoj. O tento seriál jsem zavadila jen díky charismatickému Richadovi Armitageovi, který se v něm ocitl asi nějakým omylem, ale zaplať pámbu za to - on byl pro mě to jediné, proč se na toto "veledílo" dívat. A tím pádem se tenhle docela propadák stal ve finále mým "guilty pleasure" a všechny hvězdičky, které jsem mu dala, patří Richardovi, tedy Guyovi. ;-)

• 1.1.2017  14:21
    Alice in Chains: Would? (hudební videoklip) (1992)

Tedy, přijde mi trochu zvláštní hodnotit (a komentovat) hudební videoklip, ale co už.... Tohle je moje hudební srdcovka a hudba mého mládí, tenhle videoklip jsem viděla nejmíň 100x a nemůžu hodnotit jinak, než jsem hodnotila. https://www.youtube.com/watch?v=Nco_kh8xJDs

• 17.12.2016  18:15
    Robin Hood (TV seriál) (1984)

Pro mě jediný, ten pravý Robin Hood! Michaela Praeda jsem milovala. Kéž by tento seriál v televizi opakovali!

• 18.11.2016  10:51
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Tento pořad jsem měla docela ráda, než se z toho stala nechutná sluníčkářská propaganda. Hnus.

• 18.11.2016  10:12
    Polda (TV seriál) (2016)

Na tomto seriálu je nejlepší 1) soundtrack (Metallica, Smashing Pumpkins, Beck, apod... je popík???) a 2) Matásek, kterému ta role neskutečně sedí. Chtěla jsem dát 3*, ale dávám 4*! Možná, že kdyby mi bylo 15 let, tak možná dám taky "odpad", jako někteří zdejší "odpadáři", ale naštěstí mi 15 už dávno není a můžu si tento "retro" seriál docela užít. Srovnávání s Raplem mi přijde docela k smíchu.

• 14.11.2015  14:42
    Zmizelá (2014)

Už dlouho se mi nestalo, že bych nějaký film takhle protrpěla (tedy minimálně dvě třetiny tohoto filmu). Fincher už je očividně za zenitem nebo si neumí vybírat scénáře. Nehorázná pí....a, ale hlavně, že to vypadá cool... nebaví mě filmy, co se točí jen na efekt a marně se snaží předstírat nějakou myšlenku, přičemž logika si vzala dovolenou.

• 17.10.2014  18:44
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

Tak kdybyste to náhodou ještě nevěděli, tak asteroid, který způsobil vyhynutí dinosaurů (kteří mimochodem žili ve stejné době s lidmi), na Zemi nasměrovali mimozemšťani.

• 26.8.2013  10:20

Nekonečná nuda a pro mě obrovské zklamání (a Stallone vypadá hrozně).

• 9.6.2013  11:21

Já jsem tohle taky moc nežrala.

• 9.6.2013  11:18

Nejen vzhledem k filmovému paskvilu zvaném Star Trek z roku 2009 musím dát 5 hvězd. Picard je prostě nepřekonatelný.

• 26.5.2013  13:38

Bohužel jsem nedávno měla tu čest vidět toto dílo. První, co mě napadlo, když jsem si to pustila, bylo: "Co to je za příšernýho týpka? Chová se jak mentálně retardovaný hovado." Takže toto bylo moje první setkání se Simonem Peggem, o jehož existenci jsem dosud neměla ani tušení (sorry, jsem prostě out). Takhle nesympatickou hlavní postavu (a herce) už jsem dlouho neviděla. Ale třeba za to může scénář. Suma sumárum - trapný film s trapným hlavním hrdinou, kterého hraje opravdu nesympatický herec. Skutečně nechápu, jak někdo může napsat, že tato zoufalá slátanina s humorem čtvrté cenové (britský humor? aha...) je v podstatě to samé jako Ďábel nosí Pradu. Zkusím se na to ještě někdy podívat v jiném rozpoložení a třeba názor změním...

• 26.5.2013  13:26
    Star Trek (2009)

Co to jako mělo bejt? Akční sci-fi pro mládež? Za mě: děkuji, nechci. Fujtajxl. Budu to muset trochu strávit, než budu schopna napsat v komentáři víc. Picarde, vrať se!

• 19.5.2013  11:36

Jedna z těch klasických přihlouplých amerických komedií, kde člověk už na začátku ví, jak to skončí. Nejdřív se nenávidí, pak se milují. Kolikrát to tady už bylo? Prostě nic moc originálního. Ani ten Gerard Butler, jinak pěkný chlap, se mně moc nelíbil - nějaký odulý, potřeboval by asi pár kilo zhubnout.

• 19.5.2013  10:35

Super, pobavila jsem se. Že bude komedie takhle napínavá, jsem nečekala ani trochu. Že tohle není film pro ženy? Ahaaa... Jen mě zase nasrala tv nova, konec byl opět bez titulků (na které se prý tentokrát vyplatí dívat), to už je fakt na přesdržku! Kromě ústředního tria mě (opět) svým výstupem zaujal svérázný zpěvák Dan Finnerty, který účinkoval i ve Starsky & Hutch. :-)

• 30.3.2013  15:49
    Všemocný (2011)

Další pecka na ČT2! Právě se na tento film koukám asi počtvrté. Bradley Cooper mi dosud nějak unikal (pozitivum je, že ho alespoň nemám zaškatulkovaného jako komediálního herce většinou vedlejších rolí), ale teď už si ho budu pamatovat (trochu mi vzezřením připomíná mladého Ralpha Fiennese, např. ve Zvláštních dnech). Myslím, že před sebou má slibnou hereckou budoucnost a zaslouží si víc hlavních rolí. "Jenom" čtyři hvězdičky dávám za ten nemastný - neslaný konec.

• 26.3.2013  13:51

Tento film jsem asi kdysi viděla. "Asi" píšu proto, že se mi to nejspíš muselo líbit, protože jsem doma měla (a přečetla) všechny díly Noční můry v Elm Street v knižním vydání a asi bych si je nekupovala, kdybych nebyla navnaděna stejnojmennými filmy. Z filmu jsem si ale už nepamatovala v podstatě nic a když jsem ho viděla teď, tak opravdu nechápu, co mě na tom tehdy tak upoutalo. No, byla jsem asi ještě dítě a pro děti, tedy ty odrostlejší, to možná tak ještě je. Ale i když si odmyslím to, že film byl natočen v osmdesátých letech a podle toho vypadá, tak prostě nechápu, co je na tom filmu tak skvělého. Celkem jsem se nudila, některé postavy, vč. Johnyho Deppa, byly na přesdržku a ten konec tomu nasadil korunu. Po přečtení některých zdejších komentářů docházím k závěru, že vysoké hodnocení je způsobeno čistě nostalgií většiny diváků. Ano, i já mám tendenci hodnotit filmy, které se mi líbily jako dítěti, více hvězdami. Jenže tenhle film si z dětství už nepamatuju, takže na mě nostalgie nepůsobila. Ale jinak nápad se sny byl dobrý.

• 24.3.2013  11:11
    96 hodin (2008)

"Jenom obchod."... Nejsem velkým příznivcem akčních filmů a od tohoto jsem ani moc nečekala a téměř nic o něm nevěděla. Ale když už jsem na ČT2 přepnula, tak jsem se chtěla ujistit, že má cenu si tento film nahrát a chtěla jsem jít spát. Jenže chyba lávky - jak jsem na film koukla, tak už jsem se od něj nezvedla a viděla jsem ho až do konce. Parádní akční jízda bez hluchých míst a pro mě velké překvapení! Pro mě minimálně film měsíce, možná čtvrtletí. Liam Neeson mi tentokrát nepřipadal tak nemastný-neslaný, jak mi většinou připadá a tu nasranost jsem mu fakt věřila. Tolik (charakterově) odporných kreatur jsem už dlouho v žádném filmu neviděla a to, jak nakonec dopadly, mě opravdu potěšilo, Neeson se s nimi nepáral. Radost mi udělala i délka filmu, která je v době, kdy se filmaři předhánějí, kdo natočí delší film, velmi příjemná. (Jen bych očekávala, že tento film budou dávat na některé z komerčních televizí a každou chvíli jsem čekala, kdy přijde reklamní blok. Občas jsem se musela pohledem do levého horního rohu obrazovky ujistit, že se reklam bát nemusím.)

• 27.1.2013  22:49

Fakt skvělý retro! Ústřední dvojice byla výborná a atmosféra 70. let ještě lepší. Duo Stiller - Wilson snad ani nemůže zklamat (např. skvělý Zoolander). Až jsem si říkala, že by mi vůbec nevadilo, kdyby natočili pokračování. A hudba byla taky vynikající.

<< předchozí 1 2 3