• Romantický

Valeria (2020) (seriál)

Čo potrebujem od oddyhovky všetko do bodky tento seriál spĺňa - krásne ženy v peknom oblečení a nádherných farebných bytoch, dokonalí muži sexy sexy scény. Troška drámy ktorá ale nie je život ohrozujúca na vypnutie popraci a ako detox od mobilu keďže treba čítať titulku ideal.

Wonder Woman 1984 (2020)

Ja mám pocit že som pozerala úplne iný film ako všetci ostatní.. inak uvedomujete si že je to komix a komédia? To fakt musí byť temný a depresívny všetko musí byť okamžite vysvetlené.. konečne troška originálny príbeh a nie nejaké Alien monštrá útočiace húfne z nebies. Ja som sa mega zabavila ako na seriály z detstva Spiderman/lovkyna tajomstiev. Get your head out of your ass..

Sexy Jexi (2019)

Bolo by to ok ako sketch na yt ale ako film aj keď s krátkou minutažou bieda.

When We First Met (2018)

Televízny film ktorý by obstál možno ako epizóda Hanny Montany (aj logikou filmu sa vyrovná max Hanne Montane). Nenechajte sa nalákať na trailer nie je to vtipné ani hlúpo zábavné je to len hlúpe.

The Boy Downstairs (2017)

Príjemný trošku nudný film o wannabe spisovateľke, ktorá sa nechtiac nasťahuje do bytovky kde býva jej ex. Je to romantická komédia, ale nie je veľmi romantická ani veľmi komédia. Trošku menej vtipné a trošku menej romantické ako bežný život. Film som si pozrela hlavne kvôli Zosii, ktorá je vo filme super a bez nej by sa to nedalo dopozerať.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

co tak vymazat aspon 70% patetickych akoze epickych zaberov ala gods of egypt (nevidela som ale tak nejako si to predstavujem) a radsej podtiahnut zaujmavejsi dej ? mozno by som sa tak nenudila keby som si pri tom mohla zahrat na mobile nejaku hru ale tak v kine sa nepatri vsakano.... ani easter eggs co tam su podla mna tak nefunguju ... aspon to zachranuje super casting a hlavne wonderwoman ale vynimkou je pre mna amy adams, ktora ma s cavillom nulovu chemiu ..

Doktor Strange (2016)

ked to uvidim raz v buducnosti nahodou v telke tak nebudem rozumiet tomuto hodnoteniu ale toto je naozaj film do imaxu ... nesetrite aj tak si to nebudete chciet pozriet druhy krat