Mlčení jehňátek (1991)

Skvelý film. Výborný námet, úžasný herci( hlavní hrdinovia za svojich najlepších čias).Už aj názov bol dobrý. Jeden z najlepších thrillerov všetkých čias a to veru čo povedať!!!

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tento film bol asi východiskom všetkých krimi filmov súčastnosti. Mladý Crowe hrá skvelo, potom Spacey je bonzák ale na konci hlavná hviezda spolu s Crowom. Rozlúsknutie celého prípadu príde až na konci filmu tak ako to má byť. 90%

Saltová (2010)

Konečne dobrý akčný film. Angelina hrá ako vždy skvelé, nechýbala tam akcia. Vôbec som sa nenudil, akcia bola každú chvíľu ale predsa len o nejaký skvelý film sa nejednalo. Skvelo zvládnutá réžia, dobrí herci, dobrá tematika ale to už je fakt všetko. 75%

Benga v záloze (2010)

Napodiv dobrá komédia. Výborný herci, dobrý námet s viacerými dobrými akciami. Prekvapenie.75%

Legenda o létajícím Cypriánovi (2010)

Na slovenské pomery dosť dobrý film. Skvelá hudba, dobre prostredie, herci tiež ušli ale celý film je strašne nudný. Jánošík bol o triedu lepší.55%

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Dobré akčné scény, Tom a Cameron sú skvelí. Bola to dobrá myšlienka, jej prevedenie ušlo ale pred takými 10 rokmi by to zažili omnoho väčší úspech. Bohužiaľ. 65%

Solomon Kane (2009)

Dobrý historicko dobrodružný film. Neviem prečo ale dosť mi to pripomenulo Vana Helsinga, hlavne herec Purefey. Film nepríde so žiadnou originálnou myšlienkou ale predsa trocha pobaví.60%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Začalo sa to rozprávkou, končí to horrorom. Celý film je strašne temný, so slušnými dialógmi, konečne sa vo filme objavil aj milý škriatok Dobby ale predsa, na tie prvé tri časti to nemá a už ani pokračovanie nebude mať. A ešte na to že budú dve časti je to prehnané dlhé. Takých 110 min. by úplne stačilo.

A-Team: Poslední mise (2010)

Po dlhšej dobe konečne dobrý akčný film. Dej je dosť slušne natočený, herci ušli, priehľadné akčné scény. No predsa to mohlo byť trocha akčnejšie. Takéto filmy mám rád.80%