Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Je to takový paskvil. Něco mezi LOST (který se mi nelíbil) a Galaktikou. Některé klasické objevovací díly jsou dobré, ale kde to tvůrci hnali na krev, už to začíná skřípat a nudí.

Cheonneyonyeou Yeoubi (2007)

Sympatická, krásně animovaná pohádka, jejíž druhá polovina, nebo spíš konec mě doslova šokoval.

Chuggington - Veselé vláčky (2008) (seriál)

Na české Pohádky o mašinkách to nemá, ale jinak pro děti je to prima a neignoruje se tam technika a všechny ostatní "prima" věci na kolejové dopravě, jako u jiných vlakových seriálů. Palec nahoru.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Velkohubá, snová exhibice do šíleného mozku dr. Gilliama. Ačkoliv se v jádru jedná o vražedně vážné dílo, ten si neodpustí spoustu montypythonovských srandiček ... drobnými skeči počínaje a tancovačkou oplzlých strážníků konče. Díky za to. Přesto to bohužel není ten Gilliam na kterého jsem zvyklý a jakého chci vidět, tak jak jsem to zahlédl v Baronu prášilovi. Doufejme, že využije popularity snímku díky zesnulému Heath Ledgerovi a natočí zase něco pořádně underground :)

Internetový příběh (2010)

Poučný film o tom, jak nikdy nevíte kdo je na druhé straně. Příběh je samozřejmě smyšlený, takže nebojte. Neřekl bych, že internet je nebezpečný zrovna "TAKHLE" ale to nevadí, za shlédnutí to stojí.

Interview s upírem (1994)

Asi nejlepší snímek s upírskou tematikou, který jsem shlédnul. Zvlášť herecké obsazení je velmi přesvědčivé a atmosféra na něm stojí a padá.

Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (1975) (TV film)

Pro našince je to celé takové divné a těžko pochopitelné. Někdo, kdo nikdy nebyl v bani může být překvapený scénou ze sauny, kde se nalévají alkoholem. Jinak na nový rok je v Moskvě a Leningradě snad každý totálně našrot, kolem čehož se koneckonců celý film točí a ještě z toho vyždímá romantickou zápletku jak stehno.Je to celou dobu takové rusky roztomilé a člověk se od toho nemůže odtrhnout. Pominu to, že si v té době létají tam a sem, jak se jim zachce (asi byly letenky tak levné, nebo vydělávali tolik peněz) a naopak kvituji vtípek o stejných panelácích a stejně pojmenovaných ulicích. Jako takovou lehce bizardní zajímavost doporučuji, ale pokud je váš nejoblíbenější film Avengers, bude to na vás asi moc pomalé.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Tohleto bych nepustil ani dopoledne v televizi, kdz jsou vsichni v praci.

Jeremiah Johnson (1972)

Co říct... nádherný dobrodružný film. Zavraždění Jeremiahovy ženy, se kterou se začínal sbližovat mě ranilo tak, že jsem z toho byl vyřízenej ještě zbytek filmu... nicméně nejde dát méně než 5. Krása.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

"Pusťte nás dovnitř"... "Nebo co? Budete zlí?" ... "To už jsme!" BUM! Tohle je pro mně špička... hlavně onen houslista, vy víte o čem mluvím :)