Muž v ohni (2004) odpad!

nerozumiem prečo má tento film take brutalne vysoke hodnotenie! fakt netušim! v porovnani napríklad s Denzelovým starším filmom Out of Time neobstoji absolutne vôbec! rychle strihy su sice v mode ale tak toto bolo este väčšie šialenstvo než od Baya! takže v tom je podla mna problem filmu! ten neuveritelne rýchly klipový strih! je to strašne nepriehladne! neviem čo sa deje na platne! v päťminutovej pesničke to obstoji v pohode ale tento film ma dva a pol hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pre boha! to je moc! inač keby to bolo natočené starym klasickym štylom osemdesiatich rokov tak by to bol v pohode film asi na štyl komanda...ale bohužel ...podla mna je to odpad!

Nazdravíčko (2005) (studentský film)

je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Police Story (2004)

DOST DOBRY FILM! KILLER A VOLAVKA 2 A 3 SA PODLA MNA NECHYTAJU!

Nezvratný osud 3 (2006)

MAM RAD TU SERIU ALE TATO ZATIAL POSLEDNA CAST FILMOVYM TVORCOM TROCHU NEVYSLA. MIESTAMI JE TO NAIVNEJSIE NEZ NEMECKE SERIALY!

Ničitel Conan (1984)

Prvá polovica je velmi príjemna! ale ta druha fantasy polovica nie je moc vydarena takže tri hviezdičky. Škoda že Arnold v tej dobe neskusil ešte tretieho Conana s Johnom Miliusom. Red Sonju nepokladam za Conanovku.

Nirvana Unplugged In New York (1993) (koncert)

ako pre Nirvanistu je to pre mňa jednoznačne najlepši unplugged! chápem že Nirvana má aj svojich odporcov (vlastne to nechapem:) ale stojí to za to pozretie... Kurtovo umelecké podanie je precítené až na kosť. Songy sa podľa mňa dosť hodili na to akustické prevedenie aj keď by som si radšej namiesto tých zopár coverov ktoré zahrali od iných kapiel radšej vypočul nejaké originály od Nirvany ale teraz by som si ten koncert nevedel predstaviť napriklad bez Where did you sleep last night! je to asi najpôsobivejšia scéna z celého koncertu! spolu s Pennyroyal Tea! aj keď je polovica koncertu prevzatá od iných kapiel nakoniec mi to ani vôbec nevadí...všetky tie covery sú odohraté a hlavne zaspievané majstrovsky! veď kto by si už len púštal Man who sold the world od Bowieho keď Kurt je kráľ!

Nový svět (2005)

tešil som sa na ten film asi až príliš lebo ma vôbec nenadchol. režiser sa do značnej miery inšpiroval svojim staršim filmom Tenka červena čiara-vnutorne monology, uchvatne zabery na krajinu. bohužial pri Tenkej červenej čiare to fungovalo lepšie. mal som tam pocit že hrdinovia su nedobrovolny mučebnici systemu a ich vnutorne monology vo mne vzbudzovali rešpekt. kdežto v tomto filmy to až tak dobre nefunguje. po hodine som si vlastne uvedomil že je to o ničom. tri hviezdičky dávam za Colina, uchvatnu prirodu a dobre natočenych indianov. to ale na fakt dobry film nestači.

Obchod na korze (1965)

SUPER FILM! TEN ZAVER BOL TAKY HUSTY AZ SOM MAL Z TOHO NA TELE STUDENY POT!

Obojek (1991)

zabavny fim s nadychom beckovitosti...pamätam sa ako som na tento tv film bol aj v kine:)