Manuela (1991) (seriál)

Aaaaah, pomsta osemdesiatych rokov!! Príbeh znie zaujímavo. Kapátko nostalgie. Ten chlap je otrasný. Ale tie jej vlasy... Sečteno, podtrženo, chytá sa to tak na 0,469 hviezdičky. No zaokrúhlim to smerom nahor, práve som si v záujme recesie (sú 2 hodiny ráno a ja nemôžem spať) pustila zvučku na youtube a od smiechu som padla zo stoličky:D:D To je des!

Pravá blondýnka 2 (2003)

Vôbec neviem, či to v tom, s prepáčením, filme mysleli smrteľne vážne alebo to mala byť len paródia na US vládu (neviem si vybrať, čo by bola tá horšia možnosť). Anyway, americký patriotizmus nemá hraníc a vlajku má v cukríkovom odtieni ružovej. A film je naivná hovadina na nedeľné popoludnie, kde keď už nie je okrem formule 1 čo pozerať, tak sa pri tom aspoň dobre spí... Hviezdu za zákaz testovania kozmetiky na zvieratách.

Vojtěch (2015) odpad!

Taky ochotnicy film so stredoskolskym scenarom. Pateticke, nudne, trapne, nudne... typicke slovenske. Bleju, velebnosti.

Láska z Khon Kaen (2015) odpad!

Nulovy dej co sa taha ako sopel z nosa. Vazne nie som zvedava na dlhe nedynamicke zabery ako Krutiaci ventilator, Oblaciky alebo Zatisie s mocom, ktore pridavaju filmu dobru zbytocnu polhodinku nicoty (nie meditacie, nicoty). Ak sa nemylim, tak hlavnou, ehm, temou bol asi spanok a sny. Tu to efekt malo: tak ma tahalo zavriet oci, ze mi to uplne rozobralo sobotne pobedie a teraz som jak mechom prastena. Dlhe, nudne, zdlhave. Pol hviezdy za tie menavkove lampy.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Rozprávky starej matere sú záživnejšie a vzrušujúcejšie ako toto... Prístupnosť od 15 by stačila, veď sa tam nič nedeje.