Mafiáni (1990)

Tak na něčem se to Scorsese naučit musel, že jo... Mafiáni možná nemaj takovej spád jako Casino, ale i tak je to geniální film.

Rodičovství (1989)

"Nesnáším zmatek. Je tak...chaotický!"

Smyslná orchidej (1989)

Zbytečná úchylárna, která se schovává za rádoby intelektuální rozbor lidský sexuality. Přesto udrží poměrně dlouho pozornost, páč jste v očekávání ňákýho děje nebo logiky. Nestalo se.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Předvídatelnej, těžko uvěřitelnej a velmi jednoduchej scénář. Robin Williams už mi navíc podobnejma rolema leze na nervy. Jednoznačně nejvíc boduje mně neznámej Gale Hansen.

Špinaví, prohnilí lumpové (1988)

Bohužel jsem nesehnala verzi bez dabingu, což může a patrně bude z větší části příčinou nízkýho hodnocení, ale: přátelé, ten humor se v tý "komedii" jako nacházel kde???

Výkřik ve tmě (1988)

Meryl tyhle role sedí jak prdel na hrnec. Příběh je to otřesnej a zdrcující, obzvlášť vhledem k tomu, že je podle skutečnosti. Pěkně to se mnou zacvičilo.

Štamgast (1987)

Přesvědčivej, hořkosladkej film o nejsympatičtějším notorovi všech dob, kterej žije svůj alkoholovej mejdan se záviděníhodnou grácií a do puntíku tak splňuje mojí představu o nesnesitelný lehkosti bytí (dosadit dále možno: blití, bití).

Stůj při mně (1986)

Neni to špatnej film, ale radši si přístě pustim Toma Sawyeara. Bude víc zábavy a míň patosu.