Džungle rtěnek (2008) (seriál) odpad!

Takhle blbý seriál už jsem dlouho neviděla. Nudné, nezajímavé, témata dávno okoukané.... spojovat to jakoliv se Sexem ve městě mi přijde opravdu šílené. Jeho úrovně Džungle nedosahuje ani náhodou.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Nuda, nuda, nuda..... jediné, co celý film zachraňuje od horšího hodnocení, je přemíra nádherného oblečení. Námět sám o sobě není až tak špatný, sem tam se objeví i nějaká ta vtipná scéna. S hlavní hrdinkou jsem se jak takž ztotožnila, bohužel trpím něčím podobným. Nicméně někdy ani ztotožnění s hl. postavou nestačí na to, aby vás film oslovil - jak už jsem psala, přijde mi to nudné. Což je u komedie, která by pochopoitelně měla hlavně pobavit, průšvih.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Zezačátku na mě film působil celkem nadje, ovšem postupně se stával čím dál více nudnjším a nudnějším. Na vině jsou především dva fakty - film je příliš dlouhý, ačkoliv je takřka o ničem. Chybí zde nějaký dramatičtější moment, nečekaná zápletka.... je zkrátka moc předvídatelné, jak to dopadne a kam Lizino hledání směřuje. Nicméně příběh o cestování a hledání sebe samotného vůbec není špatné téma. Jen ho zpracovat kapánek jinak... Poutavěji a zajímavěji. Proč tedy dávám 3 hvězdičky ? (kdybych mohla hodnotit procentuelně, bylo by to cca 50 %) Miluji exotické prostředí a tady bylo ukázané vskutku nádherně. Kdyby byl vypnutý zvuk a já mohla sledovt čistě obraz, tolkik bych toho nevytýkala. A film je hlavně o obrazu.

Zářijové číslo (2009)

Tento dokument rozhodně neocení každý, nicméně , jak píše jay are, pro fanouška módy je takřka povinností ho vidět ! Je snad snem každé milovnice módy (či milovníka ) být ,,přímo u toho" , když vzniká každoročně to nejtluštší číslo Vogue, které (s všemocnou Annou v čele, samozřejmě) určí, co se bude nosit a jaká kolekce naopak propadne na smetiště módních dějin. Někomu možná přijde řešení podobných věcí velice povchní, ovšem, přiznejme si, o tom, jak vypadáme, přemítáme všichni. Mnozí asi ne tak intenzivně, ale každý má holt jiné vášně. Jiní zas milují auta, jídlo a já nevím, co všechno. Každopádně při hodnocení by měl jít názor na m¨du stranou. Dokument je po všech stránkách výborně odvedenou prací, není příliš dlouhý a nezachází do extrémních detailů. Zkrátka je v něm jakási správná rovnováha. A tohle mu, bezohledu na náš postoj k odívání, nemůžeme upřít.