Husk (2011)

Priznám sa, že "kukuričníky" nemám rád. Začiatok slušný, ale potom filmu dôjde invencia a nielenže hlavní hrdinovia blúdia po kukuričnom poli, aj dej tápal stále dookola. Posúvanie si čierneho Petra. Toto bol zabitý čas.

Indický šátek (1963)

Tri kriminálky, wallaceovky, Mŕtve oči Londýna, Tajomnmý mních a toto dielko. Indická šatka z nich skončila ďaleko, ďaleko na treťom mieste. Veď to ani nebola kriminálka, len akási paródia na kriminálku. Ak to autori mysleli takto, tak dve hviezdy sú zaslúžené, ak ako kriminálka, ešte som mal ubrať. Chudák Eddi Arent, či už tu alebo vo vinetuovkách hrával len naivných trtkov.

Bane (2008)

Ešte teraz, keď si spomeniem na tento film, ma strasie hrôza. Že som tento film pozeral a dopozeral. Nakoľko som k nemu robil titulky, pozrel som si ho viackrát. Dúfam, že podobných "perál" ma osud úšetrí.

The Presence (2010)

Dlho je to sťaby prírodopisný film. Pekná scenéria, sympatická hlavná hrdinka. K tomu aj zabudnutý duch. Ďalej to už však je nič moc, o hlavnú hrdinku pokúša zlý duch. Nakoniec pravda a láska víťazí nad zlom a nenávisťou. Také nič moc strašáničko.

Hatchet (2006)

Tak toto je nepodarok ako vyšitý. Hlúpy dej, hlúpe jednanie všetkých postáv. To nebolo ani vtipné ani hrôzostrašné. Len hlúpe.

Raaz: The Mystery Continues (2009)

Film sa síce ťahá ako sopel, ale dá sa to vydržať. Dejová zápletka sa dá pochopiť, nie sú tam nejaké bulharské konštanty, ktoré divákovi vysvetľujú, prečo sa dej zvrtne tam či tam. Kladní hrdinovia sú sympaťáci a čo je ešte lepšie na rozdiel od iných indických "hororov" herci rozprávajú a nebľačia ako prasce pred porážkou. Kvitujem ako oživenie aj na horor netradične zaradené pesničky.

Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera (2010) (TV film)

Ako starý priaznivec Skúbyho, či kresleného alebo hraného, považujem tento film za desný prepadák. Už vo filme Scooby-Doo! The Mystery Begins nasadil režisér do hlavných úloh mimoriadne nesympatické kvarteto. Asi sa mu títo herci zapáčili lebo aj v tejto pátračke sa kvarteto "hercov" vo filme trápilo (a najmä diváka), vtipnosť nahradila trápnosť. Vysvetliteľnú záhadu tentokrát nahradil prihlúply nápad zaradiť populárnu tému čarodejníc a nesympatickým počinom bolo zachrániť nevýrazný dej "súbojom pohlaví". Od zaradenia do odpadu pomohlo len, že ide o Scoobyho.