• Krátkometrážní
  • Fantasy

Andělé a démoni (2009)

Asi by se mi to hrozně líbilo, kdybych nebyla od nepaměti Brownův fanoušek a Anděly neřadila do svojí top 5 oblíbenejch knížek. Ale bohužel neumim objektivně hodnotit film podle knižní předlohy, takže velký zklamání ... počínaje camerlengem PETEREM, konče asasínovým vybouchnutím v autě a naprostým vynecháním celýho vysvětlení proč a jak.

Armageddon (1998)

"In memory of those who made the ultimate sacrifice so others could reach for the stars."

Avril Lavigne - Hello Kitty (2014) (hudební videoklip)

Pane bože, dejte si trochu odstup a koukněte na to s nadhledem. Velice energický a zábavný. Kakaka-kawaii!

Avril Lavigne - Here's to Never Growing Up (2013) (hudební videoklip)

Byla jsem připravená dát klipu tři hvězdičky, jakožto klišé "hudebním party chaos video slash in memory of high school years", ale po stylizaci Avril do jejího starýho já, který je v rámci její současný tvorby tak postrádaný, a čímž jakoby Avril smířlivě reflektovala svoje vlastní dospívání od pop-punk princezny k....čemukoliv co to je teď, můžu dát potěšeně víc.

Avril Lavigne - Let Me Go (2013) (hudební videoklip)

Avril a její všudepřítomnej product placement... je děsivý, jak se holka zaprodala. Každopádně se touhle příjemnou depkou přiblížila barvám Under My Skin a píseň se povedla... video k ní je pak klasickej broken-hearted průměr.

Avril Lavigne - Rock N Roll (2013) (hudební videoklip)

"oh, my new Sony phone is ringing" - achjo. Motherfucking bearshark! Motherfucking Avril Lavigne!

Bazén (2001) odpad!

Bazén na mě zapůsobil až zpětně, a sice když jsem den po jeho shlédnutí usedala na neosvětlenej tobogán v bazénu, kde byl již zmiňovanej film natočenej. Zapůsobil, ale názor neovlivnil.