• Pohádka

Signál (2012)

Dobrý film, který neurazí, ale už ho taky nemusíte vidět víckrát. Občasné slovní přestřelky se dají poslouchat, ale na kamerové záběry jsem si těžce zvykala. To opravdu nešlo překousnout. Příběh se mi vlekl a chvílemi jsem se opravdu nudila a nadšeně čekala, kdy už to konečně skončí. Myslím, že z lidí, kteří bydlí opravdu na malé vesnici to udělalo ještě větší vidláky než kdy před tím. Bohužel jsem od toho čekala výrazně víc.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Tak na tento díl jsem se opravdu těšila. Po velmi povedené trojce, jsem byla fakt zvědavá, jak to tvůrci zvládnou a musím říct, že jsem z kina odcházela naprosto spokojená. Nebudu zde popisovat, jak bylo všechno úplně nej jako zamilovaná fanynka, ale souhlasím, že po 60 minutách se to opravdu rozjelo. Nejvíc jsem byla překvapená, jak se ty krvavé scény (Bellin sen, porod) podařilo přenést na plátno. Netvrdím však, že vše bylo naprosto perfektní, některé dialogy mi přišly úplně směšné a naprosto mimo, ale hudba mi to vynahradila. Prostě děj frčí, drama se dá občas krájet, z Belly byla opravdu troska a lámání kostí se také povedlo. Suma sumárum až na nějaké maličkosti fakt doporučuju a už teď se těším na finální dojezd...

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Na čtvrtý díl Pirátů jsem se opravdu hodně těšila, ale z kina jsem odcházela s podivnými pocity. Bavilo mě to, ale ne pořád, Johnny se také snažil, ale nějak už to nebylo takové jako ,,dřív,,. Nejvíce mě asi bavily akční scény, které byly podtržené opět skvělou hudbou. Penélope to sice jako pirátce sluší, ale pořád jsme u ní něco hledala, ale bohužel nenašla. Mořské panny také zapůsobily, jen ta Anglie se moc nepovedla, ale jinak film neurazí. Prostě pirátská podívaná, která postrádá pár hlášek navíc a do pěti hvězdiček jí ještě kus chybí.

Na sv. Valentýna (2010)

Nevím, co sem čekala, ale zklamalo mě to. Asi jsem se těšila na romanci typu Láska nebeská, ale tohle se hemží jenom slavnými osobnostmi a děj opravdu pokulhává. Po prvních 30 min. se naprosto ztrácím, kdo s kým a proč a na naprosto předvídatelný konec se už jenom těším. Prostě nic extra.

Zkus mě rozesmát (2011)

Tak tohle mě prostě bavilo. Sice už od začátku bylo jasné, jak to asi všechno dopadne, ale zábava byla, nenudila jsem se a Jennifer Aniston vypadá zkrátka pořád dost cool. Romantika se povedla, vedlejší ,,blbeček,, taky prošel a sexy blondýna nezklamala. No co dodat? Havaj je zkrátka Havaj;)

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Prostě Dokonalý svět, co k tomu více dodat. Skvělé složení lidí v časopisu Grace a prostě nejlepší šéfka módy Michelle Pavlíková. Tenhle seriál se fakt povedl!

Máj (2008) odpad!

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Myslím si, že Máj by vůbec neměl být předmětem na film a už vůbec, aby se z toho stalo tohle. Jarmila je znázorněná jako naprostá dě**a a navíc za celý film skoro nepromluví a nejčastěji je vidět nahá s uspokujícím výrazem. Pro jiný film možná dobrý, ale do Máje?? Strašný lesů pán, to moc nevytrhne a jediný co snad mohlo trochu nadchnout je zajímavá příroda.

Milý Johne (2010)

Channing Tatum je zde opravdu excelentní, ale to je asi tak všechno. Jako uslzená slaďárna to občas působí a v dojemnějších scénách možná zamáčknete slzu. Na začátku sem měla pocit, že snad nějaká jiskra mezi hlavními představiteli přeskočila, ale brzy sem si to zase rozmyslela. Chemie žádná, romantika pokulhává a závěrečná scéna mě též nenadchla.

Mezi řádky (2007)

Tak tohle je hodně dobrá podívaná. Hilary Swank předvedla skvělej výkon a naprosto se vžila do role. Žena, která dává dětem naději na lepší život a sama se ocitne v krachu manželství. Neuvěřitelně silný příběh, který mi chvílemi připomínal Tančím, abych žil s A. Banderasem nebo Coache Cartera se S. L. Jacksonem. Ale jinak bezvadný.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Letní akčňák tohoto roku, fakt. Akce jede od začátku do konce a romantické chvilky jsou vtipně okouzlující. Cameron působí na začátku trochu roztržitě, ale brzy se do toho dostane a s Cruisem tvoří krásnou dvojici. Každá rychlejší scéna se odehrává na jiném místě na Zemi a to působí velmi exoticky. Dobře provedený film, ale trochu mi to připomíná parodii na Mr. and Mrs. Smith, kteří teda jasně vedou. Konec filmu je celkem očekávaný a kdo by se nenechal unést krásnou Cameron?!!:-) Hudba se také povedla, má francouzský až lehce španělský nádech.