Válka zítřka (2021)

Myšlienka dobra... nepochopil som prečo sa vracaju do minulosti aby zavolali posili do buducnosti ale asi topiaci sa aj slamky chyta.. čo sa mi ratalo stretnutie s dcerou bolo fajn aj trochu citov... škoda že nebol ešte trochu čas a priestor na take osobne zoznamenie tych spolubojovnikov ked už sa za seba obetovali jeden pre druheho..  Akčne sceny boli fajn ale trochu viac by som sa pohral s tym koncom ktory som nečakal že to takto dopadne ale lepši koniec ako by mali vymyslieť nejaky iny scifi happyend ale keby sa s koncom ešte trochu pohrali nebolo by to na škodu ale za mna super...

Mortal Kombat (2021)

Neviem nebolo to uplne zle malo to svoje fajn efekty aj príbeh, aj ked nie vždy tak uplne rozvinuty ako by som si prial ale budiš... boje celkom fajn aj to ako ziskali tie svoje schopnosti... ale dalo sa to možno trochu viac rozviesť... keby sa to trochu viac prepracovalo a nebolo to take z rýchlika..

Duše (2020)

Pekný animák samozrejem s happyendom ako inak.. aal veľmi pekna myšlienka ktora stoji na zamyslenie v dnešnom svete... a mylsim že je to jedna z tých rozpravok čo da viac dospelemu divakovy ako deťom... ale mojej 4 ročnej dcerke sa velmi pači.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Ked som sa dozvedel že to ma cez 4 hodiny hovorim si fajn to bude nadupane informaciami scénami paradny zážitok no trochu som sklamaný... informacii tam bolo tak akurat niektore sceny uplne zbytočne zdĺhave umelo predlžované... plusy to malo že sa tam pekne všetko vysvetlilo boli tam sceny navyše dej bol trochu iný.. minusy tie zbytočne dlhé scény a niekdy take malo akčné, trochu mi tam chýbalo take to osobne zblíženie sa hrdinov ako v povodnej verzií a čo mi dosť chýbalo boli vtipné hlašky ktore ma v povodnej verzii celkom pobavili a ktoré ku komiksovym hrdinom patria ..

Yes Day (2021)

Celkom oddychova pohodova rodinna komedia samozrejme že to všetko dopadlo tak ako malo, že aj deti pochopili trochu rodičov a rodičia si znova pripomenuli že aj oni boli taký istý :)

Croodsovi: Nový věk (2020)

Ked som videl trailer hovorim si presne viem ako to dopadne... a celkom som bol prekvapeny ako to nakoniec cele dopadlo :) Fajnovi príbeh s vtipnými scénami za mna uplne super na rozpravku... myslím že postavy a dej maju potencial na dalšie pokračovania a ešte v buducnosti Croodsových uvidime v daľších dieloch.

Wonder Woman 1984 (2020)

Celkom som sa na tento film tešila je to by so povedal nie taka klasika ako by každy čakal pri komiksovej postave... je tam aj akcia ale je to fakt skor zamerane na taku citlivejšiu časť publika... je to skor o vzťahoch a laskach a nevyslovenom priani v každom z nas... niektore veci mohli byť trochu dotiahnute (pôvod kamena, zmysel kamena, brnenie ktore odhodila po dvoch minutach boja mi prišlo tak že načo si ho vlastne davala... ) ine trochu menej zbytočne naťahovane (let stihačkou cez ohnostroj... ) pre mna by tam trebalo trochu viac akcie a trochu menej natahovačiek inak taka celkom fajna oddychovka...

Tenet (2020)

Čakal som trochu viac na to že sa to dalo trochu inak spraviť nebyť tej "romantickej" zapletky dalo sa to viac prepracovať čo sa tykalo kto čo ako posielal do našich časov tie veci ktore nas mali akože zničiť... vela veci nevysvetlenych ktore by sa patrilo vel aotvorenych koncov z každej strany.. niektore veci do seba zapadli ale vela ostalo nevysvetlenych..

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Na tento film som sa už celkom tešil kedže mám rad katastrofické filmy... možem povedať že ma velmi prekvapil je to ine ako klasicke katastrofalne filmy kde autami lietaju pomedzi padajuce bodovy a všetko prežiju uplne parádnymi nadprirodzenými kuskami... nadych realnosti ma držal v napati počas celeho filmu ale samozrejme to skončilo happyendom :)

V hlavě (2015)

Vyborny animak :) velmi som sa nan tešil už od ukažok a stalo to za to bolo to aj dojimave aj vtipne to čo ma mať každa rozpravka... a samozrejme všetko dobre dopadlo