Rick a Morty - Rixty Minutes (2014) (epizoda)

Pár dobrých gagů, ale jinak ... o ničem. Škoda vystřižené scény, jak Rick zneškodní Jerryho.

M*A*S*H - Novocainová vzpoura (1976) (epizoda)

Ačkoli z Burnse dělají čím dál většího šaška, tak tady jeho vyprávění stálo za to Major Burns, you're only human, you've only got two hands .... Thank you, Doctor. For what? Just for being you

Star Trek: Discovery - Časová smyčka (2017) (epizoda)

Retro? Spíš parazitování. Tohle téma už bylo jak v TNG, tak ve VOY (Coda), to by ale vůbec nevadilo, protože potenciál má, rozhodně největší z dosavadních epizod. Jenže oni zabijou třetinu epizody na stupidní párty, se zbytečným pokusem o romantiku (a dokonce homokydama). A udělat ale z Mudda masového vraha? A jak je možné, že je Mudd starší než v TOSce (ač má více vlasů), zatímco Stella výrazně mladší? S tím ať jdou někam. Proč nešel Stamets přímo za kapitánem? No aspoň, že jsem se konečně poprvé u DIS zasmál. A hned dvakrát (krom několikrát uvedeného jestě random communications officer man)

Star Trek - Čas obnažení (1966) (epizoda)

Už jsem chtěl dát plný počet, ale ta cesta časem byla poněkud zbytečná You can't afford a safety factor

Star Trek: Nová generace - Osamělý mezi námi (1987) (epizoda)

Vesmírná detektivka, TNG jde nahoru. Datova posedlost Holmesem (kterého Spock označil jako svého předka) začíná. Trochu škoda, že se Ind jako vedlejší postava neuchytil.

M*A*S*H - Děti (1975) (epizoda)

Z Franka už dělají takového šaška, že jeho postava přestává být uvěřitelná a tudíž vtipná.