Disaster Movie (2008) odpad!

"Něco" bez děje s jediným úkolem: Zparodovat co nejvíc filmů bez ohledu na to, že děj a scénář jdou naprosto do kopru. Carmen Electra si zahrála v další trapárně a ten, kdo to neviděl, může mluvit o štěstí. Bohužel, já tu kliku neměl a viděl jsem to. Doporučuji na shlédnutí lidem, který tady na CSFD často hodnotěj známkou odpad a taky všem začínajícím režisérům a scénáristům jako odstrašující příklad. Jediný plus je, že Electra tam hned na začátku umře. Tak 0,05 %.

Expendables: Postradatelní (2010)

Klasické akční filmy, jak je známe, už se dneska netočí. Proč ? Odpověď máte přímo před sebou: Klasický akční film už dneska nemá moc co nabídnout. Lidi vyžadují originalitu a nové nápady. Co nabídli Expendables ? Příběh, jak se několik nesmrtelných sešlo a šli kopat zm..dy do p..dele. Ale každému, kdo zapřemýšlí, je už po patácti minutách jasné, jak film dopadne. Osobně nemůžu dát větší hodnocení. Ta hvězdička je za Stathama. Ne že by byl nějak extra dobrej. Ale dostal už se do áčkovýho filmu. I když do jakýho ?

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Po shlédnutí tohoto snímku, musím konstatovat: Nejlepší film od Roba Zombieho. Nejlepší kreslený film (shodl jsem se na tom už asi s dvaceti lidma, kterým jsem tento snímek doporučil.) Pokud se ve filmu objevila kýčovitost, bylo to víc než úmyslné. Hlavně ve filmu nebyla kladena žádná omezení a to v žádném směru. Zombie sice je Američan, ale vyšlapaných Amerických cest se nedrží, místo toho se naveze i do své rodné vlasti, čímž ukazuje jen a pouze to, že on ruce svázané nemá a nikdo ho neomezuje. Moje hodnocení každopádně 100%. Viděl jsem to asi dvacetkrát a ještě se mi to neomrzelo. A totéž tvrděj právě i mí kamarádi. Sice neexistuje dabovaná verze, ale není to na škodu. :-)