Přenašeči (2009)

Celkem by mě zajímalo, kdo tu určuje žánry. Tohle že je horor ? Tím pádem American pie taky. Naprosto hnusné a odporné chování hlavních postav, včetně věcí, které byly mimo mísu. Americkej sen - bejt idiot - ono to projde. Čtyři protagonisté - z nich jednomu člověk už asi po deseti minutách přeje, aby už zemřel. SPOILER ! ! A když už zemře, ukáže se, že nás tou scénou chtěli dojmout a asi i rozbrečet. Marně. Za co to ohodnotit ? Sledoval jsem čas, kdy to skončí. Poslední půlhodina byla na chcípnutí nudná. Jedna hvězda za nečekanej konec. Nebo spíš - otevřenej konec.

Krutá rasa (2006)

Dlouho jsem přemýšlel, co sem napsat a nespoilerovat. A přišel jsem na to: Nevím, co je horší - primitivní námět, který už tu byl stokrát ? Labilní scénář ? Nebo snad brutální demence, kterou postavy mají ? Nedají si dvě a dvě dohromady. Jejich chování nedává smysl a tenhle shit není rozhodně horor. Klasickou hororovou atmosféru nečekejte a vylekat už vás podobně blbým způsobem dneska svede i kriminální film. Jedna hvězda za efekty a za hraní herců ( přestože hráli blbce - to není jejich vina. ) Herci jako jediní za něco stáli.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Často přehnaný, ubohý a slabý. A že se občas povede nějaká hláška. To Simpsonům taky. Ale u těch se mi nedělá tak často blivno.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Co se týká sci-fi, jedná se podle mě spíš o podprůměrnou věc. Nechápu, jak může být výš než Doctor who. 2 hvězdy. A rozhodně ne za Richarda Deana Andersona, který už očividně zapoměl hrát. Pokud to teda někdy uměl.

Knight Rider (1982) (seriál)

Nostagie ? Jasně. Ale především: Na svoji dobu nadčasová věc. A že přehrávala ? ? A co ? To ke sci-fi celkem často patří.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Americká ujetá komedie. Mihlo se v ní dost hvězd. Dokonce i Arnold Schwarzenegger, Správně ujetá věc. :-)

Cabin Fever 2 (2009)

Druhý díl se povedl a třetí už je na cestě. Doufám, že se konečně dozvíme, odkud nemoc pochází.

Cabin Fever (2002)

Klasický námět - Parta přestárlých teenagerů jede na výlet. Byl jsem nasr..nej. Jenže pak se to rozjelo. Vrahem nebyla žádná osoba. Dost originální pojetí starý kostry "teenager" hororů. Podle mě jedno z nejlepších.

Blbec k večeři (1998)

Vynikající komedie. Skvělé obsazení i námět. Co tomu vyčíst ? Mno, asi nic. 100%. Byla by fajn dvojka.

Blade (1998)

Až na pár nedotažeností dost vychytanej snímek. SPOILER ! ! Co nechápu, je funkce bezpečnostní pojistky na jeho kataně.