After Fall, Winter (2011)

Tak tomu říkám sprcha pocitů a emocí. Při sledování filmu si člověk vzpomene na spousta světlejch okamžiků zamilovanosti, kterýma si prošel a uvědomí si, že by si měl vážit každičký chvilky na tomhle světě a nebát se říkat pravdu, protože když nebudeme k sobě upřímní, tak to může dopadnout jako v tomhle filmu. Jinak ještě musím říct, že Schaeffer se nebál v tomhle filmu popuzdit uzdu pořádný filmařině a Veljkovicem (kamera) si pořádně pokecali o tom jak to natočit co nejlíp. Myslím, že tohle je ještě navíc jeho velkej mylník v jeho herecký kariéře a těžce si to užil a dal do toho hodně ze sebe.

Ledová smrt (2010) (TV film)

Dávám jednu hvězdu za pěknýho psa, jinak je to film pro katastrofický masochisty :-D

Fallout: Nuka Break (2011) (seriál)

Nadšenej, prostě nadšenej - doporučuju všem co znaj Fallout. Za tak málo prachů se jim podařilo natočit pecku seriál v profi kvalitě.

Svatá čtveřice (2012)

Podle komentářů zde soudím, že většinu píšou asi lidé kteří v životě opravdu moc nezažili a nebo to mají v plánu. Tenhle filmeček si užijí opravdu jen ti kteří se toho nebojí a dle mého názoru (v tom se autoři moc netrefili) s tím manželská nuda nemá moc co dělat. Je to o tom si to zpestřit a nezabřednout do stereotypu a podmínkou je naprostá tolerance, která prověří né váš vztah, ale vás sebe samé. Co se týče filmu, tak ten nedosahuje největších pecek výše zmíněných pánů, ale s přihlédnutím k tématu se jedná o velice slušnou práci s kamerou a zvukem. Herecké výkony jsou u hlavních představitelů vcelku velmi dobře uvěřitelné na dnešní společnost pokud nejste ovšem zapšklí a předem ten film neodsoudíte aniž byste zapřemýšleli co tím vlastně autor chtěl říci.

Pan Nikdo (2009)

Tak to byl jedinečnej hereckej koncert. Tenhle film jsem měl vidět už dávno. Perfektní prolínání času a děje - ve střižně musela bejt naprostá lahoda s takovýmhle materiálem pracovat. Doufám, že pan Jaco van Dormael opět na něčem dělá, protože už teď se těším na jeho další bezvadnej biják.

Lola běží o život (1998)

Teda to mě teda dostalo, na tu dobu nádherná práce se střihem a kamerou. Doporučuji všem. Totální akčňák, kterej se neztratí ani mezi dnešními filmy.

Magnetické tornádo (2011) (TV film) odpad!

Ješišmarja!!! Létající motorová pila značky Oregon. Létající motorka. Létající karavan. Létající traktor a mnoho dalšího uvidíte v nefalšovaném a krutopřísně nelogickém céčku. Lou Diamond Phillips je opravdu velká hvězda filmů, které jsou opravdu oddechové a nemusí se u nich moc přemýšlet. Myslím, že neprohloupíte když tento film shlédnete a zapamatujete si jak se nemá ve filmu pracovat s kamerou a s filmovými triky, které patří opravdu tak možná do pravěku filmového průmyslu.

Bitevní loď (2012)

Tak dokoukáno. Musim říct, že je to hodně dobře natočený a uvěřitelný. Ten konec je fakt trochu mooc, ale to už k těmhle filmům patří. Přece by nikdo nechtěl aby emzáci vyhráli, že ;-) Doporučuju. Myslím, že je to jeden z těch filmů, které se směle mohou řadit do první ligy sci-fi filmů natočenejch za posledních 5 let. Jinak bych taky konečně rád viděl kdyby podobné téma zpracovala a natočila také jiná než americká produkce ale to si asi ještě musíme počkat.

Chladné světlo (2004)

Krásný citlivý film o tom jak si s námi osud může velmi lehce pohrát a jak se mohou projevit zážitky z dětství i v dospělosti, Je jen na nás jak se s tím vyrovnáme....