Zejtra napořád (2014)

Tak todle nám nedrželo pohromadě ani za mák.Nehledě k podivné hlavní zápletce se jedná jen o sled událostí,nesmyslně na sebe navazujících.Někdy vůbec.Konec tomu nasadil korunu.

Zimní příběh (2014)

Celkově nejasný smysl děje podtrhuje úplně nesmyslný konec,který má být zřejmě překvapivý.Pěkně rozjetý příběh ztrácí hlavně v druhé půli,kde se změní v bramboračku.

Vše je ztraceno (2013)

Je až k neuvěření jak může zabavit one man show,ale stalo se.Redfor je velmi přesvědčivý a příběh ani chvilku nenudil.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Přeplácaná akční jízda.Moc postav nedovoluje hlubší detaily sledovat tolik postav v pohybu je dost náročné na postřeh.Jedná se ale jen o pokračování,ale na technicky a vizuálně vysoké úrovni.Škoda že ve snaze udržet rozumnou stopáž chybí hodně scén,snad se něco objeví na dvd.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Zbytečné pokračování ve snaze o oživení Jimovy kariéry.Není zas o tolik horší než první díl,ale nepřináší nic nového.Některé fóry fungují,ale zamýšlená debilita obou postav se chvílemi vznáší za hranicí pochopení a snesitelnosti.

Jasmíniny slzy (2013)

Nesympatická hlavní hrdinka skvěle zahraná Cate mi vadila celý film.K tomu ještě nepříliš trefné flasbacky a podivné Woodyho scénky na mě neudělaly dojem.Nebýt tak dobrých herců jsem na hraně odpadu.Woodyho režie mi nesedí a toto dílo vyznívá spíš jako pomsta na někom,než jako pouhý příběh.

Dlouhá cesta dolů (2014)

Nabitý potenciál ,ovšem rychle promrhaný.Po úvodní scéně na střeše jsem se těšil na vtipnou jízdu,ale dostalo se mi jen bilancování a naříkání nad nespravedlivým životem.Nudou sem netrpěl,ale čekal jsem víc.

(Ne)zadaní (2013)

Do půlky dobrá komedie,pak ztratí dech.Konec je úplně jinde,ale byvilo mě to celou dobu.

Konzultant (2013)

Klasické překvápko od Scotta.Detailní scény převyšují samotný děj,který se postupně stává nepřehledným.Ikdyž je pořád jasné kdo ke komu patří,některé souvislosti nepozornému oku unikají.Samotná pointa těžko uvěřitelná,na druhou stranu ne nemožná.V některých fázích se spíš tváří jako reklama na kartely.Jako "ty ty ty,ne ne ne,tohle nám nedělej,běda ti".

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Nebýt to historický velkofilm na motivy bible stál by hodně vysoko.Takhle dojde jen na srovnávání nebo hodnocení nepřehledných bojových scén,nebo nejasného božího hlasu.Ale asi to tak mělo být.Vizuál je úžasný a Ridley odvedl jako obvykle skvělý výkon.