Adela show (2010) (pořad) odpad!

je to hlupa hus

L.O.V.E. (2010) (pořad) odpad!

Najhorsie kazdou jednou svojou crtou. Zial popularne pre 50%+ nasej "mudrej" populacie.

Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (seriál)

Mozno budem pripadat unahleny, mozno predpojaty voci ostatnym anime, mozno tym niekoho urazim, no nic z toho nieje mojim umyslom. Majtrovske dielo gainaxu cakalo par dlhych rokov na to kym uzrelo svetlo sveta. Akokolvek su NGE a FLCL klasiky ktore len tak nieco neprekona, toto si vzalo to najlepsie snad z kazdeho serialu od GAINAX a skombinovalo sa to v supu na ktoru sa len tak nezabuda. Mohol by som tvorcom povedat klobuk dole. Najlepsi serial svojho zanru na svete.

5 centimetrů za sekundu (2007)

Este hodinu po filme som ostal sediet v kresle, cumiac na zobrazovaciu jednotku, o co tu vlastne ide..... Nie ze by som dej filmu nepochopil, samotny zaver som tiez pochopil velmi dobre. Islo tu skor o rozmyslanie nad tym ako dokazali stvorit takuto genialitu. Do 62 minut sa podarilo vtesnat to, co mi nedaju kdeake ine filmy. U mna absotne najlepsi animak roka, ktory predcil vsetky moje ocakavania a o zlomok aj Toki wo kakeru shôjo. Bravo!

NHK ni jókoso! (2006) (seriál)

po prvych 10 castiach zatial vinikajuce, ak by sa nieco zmenilo tak upravim hodnotenie.. Skoda len ze sa takychto veci netoci viac, ani neviem preco ale naposledy som sa tak dobre citil pri Suzumya haruhi..... *edit* Zasluzi si to absolutorium, 100% a ani trochu menej. Kazdy otaku by si tento serial mal pozriet a nasledne precitat mangu, obe idu inou cestou, no obe su vinikajuce.

Mai-Otome (2005) (seriál)

Znacne pozmeneny, alternativny pribeh k Mai-HiME, z ktoreho takmer vsetky postavy zostali zachovane. Hlavny dej sa vsak toci okolo novych postav zosobnenych mladovsov generaciou. Miestamy vtipny miestamy vazny, no v porovnani s maihime rovnako dobry. U mna asi 80%

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Skvele, krasne, uprimne, obcas aj vtipne, silny pribeh a vinikajuca hudba, u mna nie najlepsie ale rozhodne top 10 medzi anime....

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Naruto uz nie je co byval, nieje horsi ani lepsi, ale je iny.. doterajsich 22 dielov v sebe nesie istu formu smerovania, v niektorych veciach dobru v inych zas zlu. Neuveritelne roztahany dej, ale tuna musim namietnut voci tym ktory to kritizuju v zlom, ze oto viac ponukne dialogov, a oto viac je mozne sa dostat do kontaktu s postavami. Mne osobne je uplne jedno ci sa shioppuden roztiahne na dalsich 220 cast, nech aj, hoci tempo ktorym sa vlecie by som sa skor opovazil tvrdit ci tych 220 casti nakoniec bude stacit.. Jedno je ale iste manga tak skoro neskonci, a ono pribeh samotny davo nespocet moznosti na rozne pokracovania. Preto 5*, shippuden si udrzal latku hodne vysoko, stale je zabavny i ked u menej vazny no postavy nam zostarli tak sa nie je comu divit. Vadi mi len tak trochu soundtrack, ktory je asi v polovice na figu

Bleach (2004) (seriál)

No tak bleach je proste bleach, s narutom by som sa ho porovnavat neodvazil, ubera sa celkom inym smerom, a nutno povedat vybornym.... Hodnotim zatial prvych 56 casti na 89%