Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 9 bodů
Lebensmittel
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Slovensko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Medená veža
(1970)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Útěk do divočiny
(2007)
Absolvent
(1967)
Obchod na korze
(1965)
Mafiáni
(1990)
Vzhůru do oblak
(2009)
Drive
(2011)
Vřískot
(1996)
Titanic
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(9)
lilina133
Dromed
MatchencoSouth
dieFcina
Bardavery
ringom
Leany
vempaja
pajky3drd