Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Na tenhle film jsem se těšil dlouhou dobu.. pořád jsem nemohl najít tu pravou chvíli kdy bych si ho pustil... Poslední dobou mám rozkoukané samé upíří filmy a seriály (true blood, upíří deníky, twilight sága...atd.) tak proto jsem byl zvědavý co vše se odehraje v tomto filmu nového.. a opravdu to bylo úplně něco jiného než na co jsem doposud koukal, kamera a efekty byly fakt suprové, takže kdyby byl příběh o něco zajímavější. mě to přišlo prostě divné, nevím čím, ale nějak mi tam něco vadilo, tak bych hodnotil líp.. takhle to jsou jen 4* s odřenýma ušima a 60%

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Jim Carey v tomhle roce natočil spolu s maskou a blbý a blbější další super komedii, kde ukázal zase všechny svoje ksichtíčky a kroucení těla jak umí snad jen on..

Agent v sukni (2000)

Tak co k tomuto žánru dodat.... komedie s M.Lawrencem jejíž název hovoří za vše... pobaví, ale ničím nezazáří, takže na skouknutí dobrý a ja hodnotím průměr - 3*

A.I. Umělá inteligence (2001)

Neskutečné jak Haley Joel Osment zahrál tuto roli.. vše jsem mu z toho jeho kukuče věřil, no a Jude Law, jak si nahazoval kejvnutím hlavy rádio, to bavilo.

Ajťáci (2006) (seriál)

Co k tomu dodat.. super anglický humor, dobře vybraní herci.. bavil jsem se, a jsem rád že to mělo pokračování, všechny čtyři série jsou bomba.

Alenka v říši divů (2010)

Do tohohle filmu se mi ani moc nechtělo, ale nakonec jsem se přemluvil a myslím že to nebylo špatné rozhodnutí.... Začátek mě tedy dost odrazoval..už jsem to chtěl vypnout, ale jak Alenka spadla pod kořeny stromu začalo mě to bavit.... no a co musím uznat, bylo to že byly bravůrně natočené efekty... to prolínání lidí a zvířat, malý a velký lidi... no fakt se na to pěkně koukalo a jak jsem říkal v té říši už byl i děj který mě vtáhl, takže celkově to vidím na dobré 4*

Ally McBealová (1997) (seriál)

Calista Flockhart má v sobě kouzlo co mě dokázalo ze začátku seriálu vtáhnout, no a když se k tomu přidaly skladby od Barryho Whita, vznikl z toho seriál, který jsem musel za každou cenu vidět.

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Příjemný druhí díl rodinného filmu o Chipmancích, kde se ukázali i jejich protějšky.. Podobné jako jednička, ale ničím zajímavější... dobré 3*

Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Třetí pokračování chipmanků jsem už ani nechtěl tak nějak moc vidět, protože po druhém díle, který už byl trochu nudný jsem si říkal co přinese ten třetí, ale docela mě to překvapilo, protože se nejednalo jen o zpívání, ale šlo tady i o nějakou akci, která určitě pobavila... takže za mě 4* a 70%

Americká krása (1999)

Tak tohle už je dost starý film, který mi nějak proklouzl, takže jsem se k němu dostal až teď.. čekal jsem ale asi víc, podle procent a komentářů.. Na mě to působilo jako takovej poklidnej rodinej filmeček, kterej by mohla prožít skoro každá druhá rodina... vše je super..pak už to není super..najdou si milence atd... je to pořád stejné a nijak překvapivé, ale na tu dobu asi dobré, takže za mě nakonec slabší 4* 65%