Krev jednorožce (2013)

Velmi svérázný pohled na plyšové medvídky! Po tomhle filmu se k nim vždy budete tisknout opatrněji!

Rudá růže (2013) (amatérský film) odpad!

Nedokážu si představit, co mohli schvalovači B16 fetovat, že tohle pustili mezi soutěžní filmy. Nejhorší britský film, co jsem kdy viděl!

Recyklace (2009) (amatérský film)

Humorný snímek o tom jaký je rozdíl mezi recyklací dobrovolnou a recyklací pracovní!

Puls (2013) (amatérský film)

Mediální rekonstrukce detektivního případu je zajímavý nápad, na mě to ale nefungovalo... Za originalitu 3

Polibek (2013) (studentský film)

Poláci umí natočit film. Kdyby herečky mluvili anglicky, budete si myslet, že to je britský film a to je pro mě záruka kvality!

Ejhle, tito starci (2010) (amatérský film)

Režisér Jamali se asi pokoušel o Íranskou komedií, fandím malým kinematografiím, ale tohle nevyšlo...

Nedokáže si říct dost (2011) (studentský film)

Sex vysvětlený nádhernými metaforickými prostředky. Obrovské mínus je hlas, který je prostě velmi odfláknutý a nezajímavý...

Nejméně padesát kilo (2013) (amatérský film)

Skvělý nápad natočit film ve kterém se postava snaží přibrat. Velmi humorný a prostý. Těch 12 minut vás rozhodně nudit nebude!

Navždy můj (2012) (amatérský film)

Polsko se asi hodně změnilo. Na B16 byla hromada polských filmů a každý je buď o sexu, nebo o znásilnění.

Napoleon (2012) (amatérský film)

Snímek mě příjemně pobavil. Ukazuje rasismus v tom absurdním duchu. Film o akci a reakci!

Časové pásmo bylo změněno