Polibek (2013) (studentský film)

Poláci umí natočit film. Kdyby herečky mluvili anglicky, budete si myslet, že to je britský film a to je pro mě záruka kvality!

Ejhle, tito starci (2010) (amatérský film)

Režisér Jamali se asi pokoušel o Íranskou komedií, fandím malým kinematografiím, ale tohle nevyšlo...

Nedokáže si říct dost (2011) (studentský film)

Sex vysvětlený nádhernými metaforickými prostředky. Obrovské mínus je hlas, který je prostě velmi odfláknutý a nezajímavý...

Nejméně padesát kilo (2013) (amatérský film)

Skvělý nápad natočit film ve kterém se postava snaží přibrat. Velmi humorný a prostý. Těch 12 minut vás rozhodně nudit nebude!

Navždy můj (2012) (amatérský film)

Polsko se asi hodně změnilo. Na B16 byla hromada polských filmů a každý je buď o sexu, nebo o znásilnění.

Napoleon (2012) (amatérský film)

Snímek mě příjemně pobavil. Ukazuje rasismus v tom absurdním duchu. Film o akci a reakci!

Mojžíš z Mesy (2013)

Film je inspirován skutečnými událostmi a za poměrně poutavý historický film tři hvězdy.

Momo (2012) (studentský film)

Po dlouhé době jsem viděl Slovenský film a nadchlo mě, že jsem hercům věřil mnohem víc, než věřím těm českým, ale žádný převrat v kinematografii se nekoná!

Miruna (2012) (amatérský film)

Byl to zajímavý film, ale, brrr, no zajímavý. Podívejte se na to a zhodnoťte si to sami, proč ty komentáře vlastně píšeme?

Lalagi (2013) (amatérský film)

Příjemný humorný a absurdní snímek! Pokud někde najdete osm minut, podívejte se na to...