• Pohádka
  • Rodinný

Brouk v hlavě (1969) (divadelní záznam)

Absolutní špička hereckého umění nejen Vlastimila Brodského, ale i všech účinkujících. Hluboce smekám !

Brouk v hlavě (2002) (TV film)

Výborná televizní inscenace s Viktorem Preissem v hlavní roli. Hereckých kvalit, starší černobílé verze z roku 1970 však nedosahuje, viz komentář Golfista.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Kouzelný seriál. Netřeba žádných dalších komentářů. Zcela se ztotožňuji s příspěvkem uživatele Blizzarda.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Totální vrchol nevkusu a jak by řekl jeden můj kolega SRAČKOJIDNÍ ZÁLEŽITOST !!!

Zvíře (1977)

Tento film, vedle snímku "Muž z Acapulca" považuji za nejlepší, který kdy Jean Paul Belmondo natočil.V tomto případě jsou další slova zcela zbytečná, hovořil bych jen v superlativech a jen bych opakoval komentáře ostatních uživatelů.Naprostá špička !!!

Přátelé Zeleného údolí (1980) (seriál)

Jako dítě jsem tento seriál pravidelně sledoval a musím se přiznat, že se mi líbil. Ovšem z dnešního pohledu jak scénáristisky, tak režijně velmi slabé a naivní.Z nostalgie a za úvodní píseň dávám dvě hvězdy.

Malá mořská víla (1976)

Asi nejsilnější zážitek z tohoto filmu je pro mne scénická hudba Zdeňka Lišky, která výrazově naprosto dokonale spojuje obrazovou a zvukovou část.

Kočár nejsvětější svátosti (1962) (TV film)

Herecký koncert Jana Wericha, Jaroslavy Adamové, Miloše Kopeckého a Otomara Krejči ! Naprostá klasika československé televizní tvorby v režii Františka Filipa, který se spolupodílel i na scénaři s Janem Werichem.

Časové pásmo bylo změněno