Dr. House (2004) (seriál)

na scenar bych zrovna ody nepel, ale team, Wilson, Cuddy a v cele s Housem proste nema chybu co se tyce dialogu. je tezke nemit toho "cernohumoristickyho smejda" rad =)

Spartakus (2010) (seriál)

pilot sice uplne tvrde becko, s prehnanym stylizovanim krve, ale pote s kazdym dilem byla videt sila scenare ve forme intrik, dialogu a zmen postoje postav. syrove ztvarneni gladiatorskeho zivota.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

sci-fi sice moc neholduji, ale po doporuceni jsem se pustil do battlestaru a nelituji. napeti rostlo, cyloni na kazdem kroku a "OldMan" proste klasa. jeden z tech serialu ktery nuti divaka videt dalsi dil co nejdriv a co nejrychleji.

Daredevil (2003)

bohuzel, zpracovani comicsu mam rad, ale tohle byl krok vedle. jedine diky postave Bullseye sem ochotny tento film zcela nezatratit. film dosti hloupy, s nepresvedcivou ani jednou hlavni postavou.

Troja (2004)

jakozto fanousek recke mytologie jsem moc filmem jako takovym ozaren nebyl. moje nelibost k Bloomovi se v jeho roli Parida jeste zvetsila a z "nadherne" Heleny jsem do kolen bohuzel take nesel. ALE. ale vykon Brada Pitta v roli Achillea byl dokonaly. kazdy jeho moment na scene nema chybu a je perfektnim vyobrazenim antihrdiny. proto 80%