jecmen2

jecmen2

okres České Budějovice
prase

2 body

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 24.5.2015
  Hynek Čermák
  (herec)

  Tento filmový a divadelní herec s drsným sytým hlasem se ve filmu objevuje už od roku 1993. Hynek Čermák vystudoval činoherní herectví na DAMU, které absolvoval v roce 1995. Poté spolupracoval s Divadlem J. K. Tyla v Plzni, CD 94, Divadelním spolkem Kašpar, Divadlem v Řeznické a byl v angažmá ve Středočeském divadle Kladno. V… (více)

  • 28.2.2015
  Leila Hatami
  (herečka)

  Leila Hatami je Íránská herečka, dcera režiséra Aliho Hatamiho a herečky Zari Khoshkam, provdaná za herce / režiséra / scénáristu Aliho Mosaffu. Po ukončení střední školy se Leila přestěhovala do Lausanne ve Švýcarsku a začala studovat elektrotechniku na Švýcarském federálním institutu technologie (EPFL). Po dvou letech… (více)

  • 26.3.2014
  Michal Hejný
  (herec)

  Role Čendy Bujnocha byla pro mladého a talentovaného gay herce jedinou filmovou rolí, pro kterou ho do party lumpů vybral přímo pan režisér Václav Vorlíček.

  Michal se narodil v rodině vědeckých pracovníků. Jeho otcem byl významný český botanik Slavomil Hejný, matkou rostlinná fyzioložka Liselotte Teltscherová. Po absolvování… (více)

  • 19.2.2013
  Essie Davis
  (herečka)

  Essie Davis se narodila a vyrůstala v autralském Hobartu v Tasmanii. Je dcerou místního slavného umělce George Davise. 
  Essie Davis opustila Tasmanskou univerzitu (University of Tasmania) v 80. letech. Také vystudovala Národní institut dramatických umění (NIDA) v Sydney. Její herecká kariéra odstratovala ve skupině Bell… (více)