Padesátka (2015) odpad!

Prachař jako superšukáč ? Už jen toto je výsměch, stejně jako celý film.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Tak nějak mám pocit, že to šlo natočit lépe. Myšlenka dobrá, ale tak nějak nedotažená k dokonalosti. UPDATE: po 1. sezóně se z toho stala nudná záležitost, ve 2. z Tandyho dělají tvůrci co největšího debila a po téměř konci 3.už vím, že na další se už dívat nebudu, ptž už mám na něj dokonalou averzi, stejně jako většina dámského osazenstva.

Smrtgasmus (2015)

Pro pubertální metalisty ok, pro ostatní...metalisty i příznivce hororu ko.

Supergirl (2015) (seriál)

Další z řady sra*ek, kterou budou puberťáci milovat. Dát dokupy černocha s naivní blondýnou.....kde jsem to již viděl....blacked.c** ?

Terminator Genisys (2015)

Asi 3. nejzáživnější díl v pořadí všech dílů, kde jednička a dvojka tvoří asi nesestřelitelnou dvojici na vrcholu všech nej.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Já toho Saula snad začnu mít rád. Pohled na Breaking bad z pohledu druhých postav které ukazují, že Saul a Mike ve skutečnosti nebyly záporné postavy, jak bylo předkládáno v BB.

Všemocný (2015) (seriál)

Film se mi líbil. Zajímavá myšlenka na téma co je člověk schopen dokázat po využití mozku na x procent, byť je toho dosaženo pouze polknutím pilulky. Možná právě ta jednoduchost je kouzelná. Seriál čerpá z tématu, dokonce i Cooper slouží jako lákadlo, byť se objevuje velmi sporadicky. Vcelku rychle ovšem seriál začíná nudit, nemá to tempo, napětí, tajemno...Ve filmu bylo úžasné sledovat jak Cooper "roste" s každým dalším "levelem" a co nového dokáže. Tady ten wow efekt chybí a zbývá pouze podprůměrná detektivka s hrdinou, který díky svému IQ vše vyřeší.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Spoustu keců a žádná akce vs. zombie. Teda aby se o tom dalo mluvit. Kvalit TWD to zatím nedosahuje, i když jsem si od toho sliboval minimálně podobnou zábavu.