chuckboris

chuckboris

boris čada

okres Tachov

• 29.9.2012  12:35

Hodně starý, Bugs Bunny tu vypadá úplně jinak.

• 14.8.2012  10:47

Za tohle měl Brando dostat Oscara.

• 18.7.2012  21:31

Asi nejlepší film Bruce Leeho. Narozdíl od těch ostatních má příběh, emoce, ale i herecké výkony, skvělé záběry i se stejně skvělou hudbou. A to vše je navíc doplněno mistrovským bojovým uměním šelmy Bruce Leeho (ten chlap byl fakt jinej). Bruce je celý film fakt nasranej a svými pěstmi ze msty zabíjí jednoho nepřítele za druhým, přičemž jejich těla věší po ulicích. Film se mi jevil sympatickým ve více věcech a myslím že je to příjemná podívaná nejen pro milovníky bojových filmů :)

• 10.7.2012  21:26
    Volavka (2002)

Jestli jste viděli Scorseseho verzi dřív, (stejně jako já), musím říct že Martin spoustu scén z Volavky vylepšil a dodal filmu větší napětí. Jenže původní verze se s tou novou těžko srovnává, protože je natočená zase z trochu jiného pohledu a má dost co do sebe, Příběh je skvělej a oba hlavní představitelé sympatičtí. Dal bych Volavce všech pět, ale remake je přece jenom jeden z nej filmů, co jsem viděl, tudíž čtyři hvězdy jsou správná volba :)

• 28.6.2012  21:29

Co jěště víc dodat. Zkrátka velmi silný film který si všech pět zaslouží.

• 23.6.2012  20:30

Proč ty lidi nejsou bohatí jako já?

• 2.6.2012  19:40

Tenhle film je jasný důkaz velkého Wellesova režijního citu.

• 16.5.2012  22:02

Mnohem lepší než první série.Cynický a ironický Rowan ,,Zmije´´Atkinson dobře hlásí na všechny okolo i na totálně blbou královnu Alžbětu. První sérii lepší přeskočit a pustit se hned do druhý.

• 3.5.2012  21:28
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Konečně jsem dokoukal třetí sérii. A je vůbec možný, aby první a třetí série vypadaly jako dva úplně jiný seriály? Jo, je to dost možný.

• 25.4.2012  20:50

Brrr. Jěště půl hodiny po skončení sotva popadám dech, lepší se vůbec neženit. Oscar pro Elizabeth Taylor a Richarda Burtona, kteří se bravurně zhostily psychologické a depresivní role manželů středního věku. Jestli jejich opravdové manželství vypadalo takhle tak to potěš koště!

• 29.3.2012  18:47
    Světla ramp (1952)

Charles Chaplin promluvil, a stálo to za to! Smutný odchod starého a lidmi odvrhnutého klauna jakoby symbolizoval Chaplinův odchod z filmového výsluní. Kdo je obeznámen s předchozími Chaplinovo filmy jistě k tomuto důstojnému rozloučení jedné filmové legendy přilne.

• 25.2.2012  17:25
    Komando (1985)

Smál jsem se od začátku do konce. Jedině Arnie dokáže vytrhnout telefoní budku i s týpkem uvnitř,

• 10.2.2012  22:28
    Podezření (1941)

Typickej Hitchcock. Ze začátku těžká romantika, která se mění v těžkej nervák s vraždou. A nebo taky ne? Cary Grant byl pan herec. Oscar pro Joan Fontaine.

• 7.2.2012  20:34
    Vinnetou (1963)

Pěkná klasika, ale knižní předloha je mnohem a mnohem lepší. Škoda že film a kniha mají společné tak akorát jména hlavních postav.

• 21.12.2016  19:09

• 4.12.2014  16:32
    Taxi 4 (2007)

Já jsem se bavil, hlavně když byl na scéně komisař Gilbert.

• 20.4.2014  13:15

Jestli se dobře pamatuju, tak tady Catherine Zeta ukázala kozy.

• 16.6.2013  11:19

Ke konci při svatbě mi truchu vadily ty přecitlivělý rodinný sračky, ale jinak to je dost zábavná komedie. Walter i Jack ukázali, že to, co dobře fungovalo před třiceti lety může fungovat i dnes, a i když jsou o dost starší, vůbec se nezměnily. Hlavně teda ten Matthau, to je pořád stejný hovado :D

• 8.1.2013  12:44
    Rocky and His Friends (TV seriál) (1959)

Pamatuju že seriál kdysi běžel na nově a že to byla docela prdel. Rozhodně mnohem lepší než ta hraná kokotina s De Nirem..

• 22.12.2012  15:43
    Jednorozený (1990)

Nic podobného jsem v životě neviděl. A vůbec jsem nepochopil o čem to bylo. Jestli někdo jo, prosím o vysvětlení.

• 29.11.2012  18:56
    50/50 (2011)

No žádná extra pecka, ale vcelku příjemná podívaná.

• 6.11.2012  19:25

Tři hvězdy. Ne proto, že by film byl ,,průměrný". Cary Grant je opět vinikající a Grace Kelly pořád okouzlující. Kdyby nebyl pod režií zapsán Hitchcock, dal bych čtyři, film je sám o sobě dobrej. Jenže v porovnání ostatních mistrovo geniálních děl je tohle trochu slabší.

• 8.10.2012  21:49

Trochu zklamání. Hitchcock má mnohem lepší filmy. Nenadchnul mě ani scénář, který většinou v Hitchcockově filmech dominuje, ale ani filmové postavy. Nevím proč, ale stárnoucímu Jamesi Stewartovi nemůžu přijít na chuť. Ostatní Hichcockovo filmy jako Mrtvá a živá, Vražda na objednávku, Pověstný muž, Cizinci ve vlaku osoně řadím na absolutní "špici". Tento snímek přeci jenom trochu níže. Nicméně jsem zvědav na původní verzi z roku 1934, Peter Lorre celý děj určitě pozvedne.

• 5.10.2012  20:00

S Oscarem pro Penna bych to tolika nepřeháněl, film trochu moc zdlouhavej, ale v celku jo. Role Eliho Wallache potěšila, já toho ksichta ani nepoznal. A že jsem si říkal odkud toho chlapa znám? Eastwood tahá starý kámoše:)

• 3.10.2012  22:17

Hustě zamotanej příběh.

• 18.7.2012  21:14
    Cesta draka (1972)

Hodně jednoduchá zápletka která od začátku směřuje co nejrychlejší cestou ke rvačkám. Ale ty jsou ovšem dobré. A ta závěrečná s Chuckem Norrisem zachránila celej film.

• 6.6.2012  20:49

Film docela sračka, ale líbil se mi vzteklej fotr v podání Ladislava Potměšila. Spolu s ,,Hospodou" asi jeho nejlepší role. PS.:Láďo, na tu ,,Ordinaci" se vyser.

• 27.2.2012  21:52

Frank Capra má dobré filmy. Tento mezi ně však nepatří.

• 7.3.2016  23:35

Fakt nevim, za co dostala Lady Gaga zlatý glóbus. Dvanáct dílů se tváří stejně.

• 14.12.2014  20:35

Dvě hvězdy za to, že jsem se u toho celkem zasmál.