Wyatt Earp (1994)

Tri hodiny som čakal na akýsi zlom v deji. keď už som ho nenašiel v príbehu čakal som ho na konci, no nestalo sa. Bolo toho na mňa veľa, bez tých romantických scén by som sa vedel zaobísť, respektíve mohlo ich tam byť menej. Na chvíľu som mal pocit, že sledujem Dr. Quinnovu a nebyť Costnera a Quaida tak by ma to skoro prestalo baviť. Jediné čo ma zaujalo bol Wyattov životný príbeh a jeho línia. Costner to zahral výborne.

Jak vznikla Země (2009) (seriál)

Každá epizóda ukáže čo chcete vedieť, jednoducho, ľahko, zaujímavo a nenáročne vás prevedie ako sa naša planéta vyvíjala. Ukáže vám najzaujímavejšie deje na zemi a jednoducho ich podá i človeku, ktorý v živote nepočul o láve :) . Páči sa mi rôznorodosť jednotlivých častí ich komplexnosť a náučnosť.

96 hodin: Odplata (2012)

Ťažko sa mi sadalo pred obrazovku s predpojatým názorom a všetko čo som nedokázal stráviť po prvom dieli sa ako bumerang opäť vrátilo. Morel nezanechal nič na čom by sa dalo stavať a tak nerozumiem načo je to dobré,Megaton beztak natočil presne to čo Morel, iba v zelenom.

Steep (2007)

Ak očakávate, že uvidíte film plný nadupaných záberov a pri tom bude búšiť kvalitná muzička tak na to zabudnite. Samozrejme o ne núdza nie je. To čo však chcel Obenhaus snímkou ukázať je, že extrémne lyžovanie nie je len o púštaní sa po svahu. Zaujmú príbehy a rozprávanie ľudí ktorý boli na začiatku zrodu tohto úžasného športu a ponúkajú naň iný pohľad. Ak ste lyžiar tak vás film určite poriadne nakopne. Výborný snímok ktorý stojí za pozretie.