Zelený sršeň (2011)

Sexy Cameron, sexy auto, totálně nesexy Seth Rogen a to všechno pod taktovkou Michela Gondry. Čekal jsem paskvil, dostal jsem jednu z nejlepších komixových adaptací ve které sice Kata nehrál Bruce Lee ale Jay Chou a ten ho o své dobré chvíle naštěstí nepřipravil. Já jsem s filmem byl absolutně spokojen, nebýt 3D, které sice možná filmům přidává na kreditu, ale v závěru ubírá na kráse, byl bych ještě spokojenější. Ještěže na discích už to ve 3D nebude. No uvidíme co ještě rok 2011 přinese, ale zatím je pro mě zelený sršeň v kategorii komixová adaptace ta pravá jednička!

Na tuhle nemám (2010)

Jay byl na tuhle roli nejlepší volba v oboru. Správně stydlivej, mile vypadající a dohromady s Alice tvořili až uvěřitelný pár. Bejvalka byla správná mrcha a já jí neměl rád čim dál tim víc. Jinak jsem se suprově bavil a hlavnímu páru fandil jak afroameričan na plátno :)

Gnomeo & Julie (2011)

Gnomeo je vousatej, badass zahradní trpaslík, který má od velkého milovníka asi tak daleko jako koza od policisty. Julie zase vypadá jak červená karkulka (teda alespoň mě se tak celou dobu zdála). Ovšem i přes tyhle věci film poměrně běží, nudíte se jen občas a houbička s plameňákem a nakonec i Shakespeare jsou zajímavé bytůstky ne až tak nadupadného příběhu. Jinak ale teda záchod bych si na zahradu nedal ani kdyby v něm rostl strom penězovník :)

Jsem číslo čtyři (2011)

Narozdíl od většiny zde mě film ani neznechutil, herec nevypadal jako kopie Anakina (osobně ho opravdu nenávidím za zničení Star Wars) a ani bych neřekl, že film měl tak strašný příběh. Naopak můj oblíbený TImothy Olyphant mě potěšil, na Pettefera se těšim v Beastly, Dianna je prostě kočka a já jsem jenom rád, že pořád někdo tvoří sci-fi filmy i když to neni na úrovni Já robot apod... Každý kdo má rád scífko by se na tenhle film měl rozhodně podívat i když možná je lepší počkat si na DVD (Blue-ray).