Nebezpečná svůdnice (1992)

Jako horor je tento film jednoznačně odpad. Naštěstí jsem měla příležitost vidět ho v kině, kde se lidi váleli smíchy nad jeho absurditou, takže jsem si ho ve výsledku docela užila. Víc jak dvě hvězdičky ale určitě nemůžu, to je opravdu za tu atmosféru. :-)

Návrat do budoucnosti II (1989)

Trochu zbytečné pokračování úspěšného filmu. Děj téměř nulový, ale i tak docela příjemná podívaná.

O podezíravém králi (1989) (TV film)

Docela pěkná pohádka o žárlivosti a co všechno dokáže. Ať už žárlivost matky na ženu svého syna či žárlivost manžela.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Z počátku pěkné zpracování stejnojmenného románu od Eduarda Basse, ale ke konci už je to docela nuda, za což ale úplně nemůže seriál, ale kniha samotná. Rozhodně doporučuji seriál oproti knize, ta je neuvěřitelně zlouhavá.

S čerty nejsou žerty (1984)

"Ať už peklo bylo či nebylo, vymyšleno bylo dobře." Hezčí peklo asi opravdu hned tak někdo nenatočí... Krásná česká pohádka, která nepostrádá humor, pěknou hudbu, princeznu, čerta, lásku ani poučení.

Terminátor (1984)

Dobrý nápad, realizace nic moc. Děj by se dal shrnout maximálně do dvou vět. Ve své době byl jistě velkolepý, dnes mě tedy rozhodně nijak nenatchnul.

M*A*S*H - Nashledanou, sbohem a amen (1983) (epizoda)

Vůbec nechápu, co se komu na tomhle filmu líbí. Přiznávám, že seriál MASH neni zrovna můj nejoblíbenější, ale film je opravdu o ničem. Na začátku se dovíme, že válka brzy zkončí a pak jen celou dobu čekáme, kdy se tak stane. Do konce války se ve filmu alespoň něco děje, ale pak přícházejí nekonečné scény o ničem - každý člen osazenstva nám večer před odjezdem domu sdělí, co bude po válce dělat, a ráno se pak všichni loučí, což vypadá tak, že každý z hlavních hrdinů se musí při odjezdu rozloučit se všemi, kteří zatím neodjeli. Kdyby film zkončil o hodinu dřív, jenom by mu to prospělo a i tak by byl dost dlouhý.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Krásné zpracování klasické pohádky se skvělým obsazením, pěknou hudbou, kterému nechybí ani humor.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Opravdu dobré zpracování Jiráskova díla s krásným Radoslavem Brzobohatým v hlavní roli (za mlada to byl opravdu fešák). Rozhodně se radši koukněte na těch pár dílů než abyste to zkoušeli číst...