Bílé jako sůl (2011) odpad!

Již dlouho sem neviděla takto zbytečný film. Příběh nudný a chvílemi docela absurdní, herecké výkony špatné, dialogy bez emocí atd.

Lady XXL (2006) odpad!

Příběh o tlusté ošklivé hloupé černošce. Tohle může zabrat jedině v Americe, protože tam je takových hodně. Mám pocit, že to byl pokus o napodobení Bridget Jonesové - větší, tmavší a pitomnější. Celkově dost trapné a absurdní. I když je fakt, že kdo jiný než afričan by mohl chtít takový prase, určitě ne ale doktor, spíš nějaký zoufalec.

Velmi nebezpečné známosti (1999) odpad!

Docela trapná perverzní prasárna. Jediný rozdíl od dvojky je v tom, že tohle je mnohem lépe obsazené a je to prasárna už od začátku. Jediný pozitivum je, že na konci to největší mrše nandaj, ale i přes to je tenhle film od začátku do konce pěkně trapný a ještě se s tim svezlo tolik známých herců.

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000) odpad!

Z počátku to vypadalo jako lehce podprůměrná americká romantická komedie ze střední, kterých je všude plno, ale postupně se to dost zvrtlo a stala se z toho poměrně perverzní prasárna bez děje a s dost padlym koncem. Je to spíš parodie na americký romantický filmy, i když tak to nejspíš myšlený nebylo...