Cunk on Earth (2022) (seriál)

Ze začátku, tedy zhruba první dvě epizody, je to ještě chvílemi legrace ale velice rychle se tenhle styl humoru vyčerpá, zvlášť když si uvědomím, že jde vlastně jen o takovou horší vykrádačku Ali G. Osobně mi připadá poněkud smutné, že i v takto satirickém a úmyslně komediálním pořadu stále pevně vládnou okovy politické korektnosti a woke agitky. Takže si uděláme legraci ze všech náboženství, kromě islámu, ze všech ras, kromě černochů a z heterosexuality. Zkrátka, nic úplně strašného ale.. meh. Další poněkud přehypovaný průměrný pořad, který nestojí ani za jedno zhlédnutí. 2/5

Cocomelon: Zpívánky a říkanky (2020) (seriál) odpad!

Slušná lobotomie pro mladé mozky, podobné "pořady" by měly být bez legrace postaveny mimo zákon. Bohužel není ani jediný ani první ani poslední a podle toho to tak s námi taky vypadá. Prosím vás snažně, pusťte dětem raději večerníček nebo alespoň něco ze starší produkce Jetixu, Fox Kids nebo i toho Nickleodeonu, protože tohle je opravdu amorální počin tvůrců a pravděpodobně i nebezpečná záležitost pro děti a jejich mentální vývoj. odpad!

Big Mouth - Série 7 (2023) (série)

Je super vidět, že se tvůrci vzpamatovali po otřesné 6. sérii a vrátili se zpět do starých kolejí. Tato série je kvalitní návrat k prvním epizodám a dobře se na ni dívalo. Těším se na příští řadu a přesun do středoškolského prostředí, už bylo načase. 4/5

Big Mouth - Světový pořad (2023) (epizoda)

Tahle epizoda se povedla. S nadějí jsem čekal na českou stopu, nicméně vzhledem k duchu tohoto pořadu se vlastně vůbec nedivím, že tady nám pšenka nevykvetla.. :D

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série) odpad!

SPOILER: Dobře, tohle už zašlo moc daleko. První série byly skvělý, originální nápad ale tohle už je něco docela jiného a opravdu bizarního. Celou dobu jsem přemýšlel už jen o jediné věci, a sice o teorii, že jde ve skutečnosti o nějaký dystopický scénář, který by to celé vysvětloval. Vysvětlení, proč chování postav, děj a vlastně i celý svět naprosto nedává smysl. Napadlo mě upřímně, že jde o nějakou uzavřenou "klec" v nějaké kosmické nebo postapokalyptické zoo, kde se zvenčí dívají diváci dovnitř na to, jak moc zvrácená může být lidská společnost. Tím by se vysvětlovalo mnohé, včetně toho, že některé postavy jsou vlastně uzavřené ve svých lokacích (rodiče některých postav v jednom bytě apod.) a že celé prostředí vlastně nejde ukotvit v časoprostoru - objevují se tu smartphony a tablety ale zároveň všichni poslouchají stařičká rádia z 80.-90.let, všude jezdí auta z 80. let ale ve stavu jakoby sjela z výrobní linky a nikomu to není divné, traktor vypadá jako z roku 1950.. některé dějové linky nedávají dokonce žádný smysl. Jedna postava nastoupí na farmu jako učeň ale vůbec nic tam nedělá, nic se neučí a asi po týdnu tam najednou dělá učitele ostatním studentům? Lže absolutně o všem, včetně toho, že nevlastní řidičský průkaz nebo že nikdy neseděl na koni - což jsou jediné věci, které tam má dělat, ale když se na to nakonec přijde, vůbec nic se nestane a nikomu to nevadí, postava tam zůstává dál. Ne, tohle je opravdu už čistý bizár a to, že jsem ho bohužel musel dokoukat až do konce mě muselo připravit o pěkných pár mozkových buněk. odpad!

Neslavná (2004) (seriál)

No, dnes už ani nevím o čem to bylo ale v době, kdy se to na Nickelodeonu vysílalo byly hlavní dvě věci - mě bylo asi 15 a v Unfabulous hrála má tehdejší crush Emma Roberts. Hodnocení si to tehdy zasloužilo a dnes již měnit nehodlám :) 4/5

Naprosto osvětleno (2005)

Průměrný a celkem nezáživný film. Pro našince je podivné vychvalování ukrajinské úrodné krajiny, zatímco se na obrazovce míhají záběry českého středohoří ale budiž. Našince potěší záběry na Milovice a na jiná známá místa, Američani nepoznají rozdíl mezi Oděsou a Krakowem, tak vlastně o nic nejde. Hlavními důvody, proč film vidět, je několik vtipných scén a hlavně boží zpěvák Eugene Hutz po boku Elijaha Wooda a to vše v českých kulisách. Celkově ovšem nicmoc. 3/5

Válka o dědictví (2022)

Několik směšných záchodových gagů, celkově ale naprosto bezcenný film plný odepsaných herců, s naprosto absurdní zápletkou a scénářem vytaženým odněkud, kam bych se nerad pouštěl. 2/5

Maturita za školou (1973) odpad!

Normalizační vymývárna mozku i duše v plné parádě a "nejlepší" formě. Taková kuriózní ukázka toho, jak moc špatně se dá něco natočit, když se do umění zapojí totalitní politika. Na festivalu okupační tvorby by se ale snímek neztratil a 9/10 uvědomělých svazáků, hrdých nositelů "Řádu potlačování lidskosti" dává filmu plný počet a cenu Zlaté Lobotomie. Mě by do strany nevzali, takže si po vzoru třetí povídky beru svých pět švestek, jdu se projít do přirody a zde nechávám odpad! PS: ale jestli za stromem uvidím partičku pionýrů, dostanou klackem přes nohy.

Krajní meze - Simon říká (2000) (epizoda)

Tohle je pro mě určitě nejděsivější a snad i nejvíce znepokojivá epizoda celého seriálu. Minimalistický styl celého natáčení s minimálními náklady je pro tento příběh ideální a spíše, než aby mu škodil, mu naopak svědčí. 5/5