Jindřich V. (1989)

nádhera,živočišné, lidské(ano lidské protože mastit jeden druhého po hlavě je lidský vynález) a nejen to ,ale přirozené ve všech směrech.A Kennethu Branaghovi cobi Jindřichu V. bych všechno uvěřil (a že ten shakespear píše ty monology tak nějak ne příliš filmově(konečně co by člověk chtěl od chlapa který žil v 17.století,že)) a vytáhl bych meč a s králem bych volal "za krále jindřicha za anglii za svatého jiří".

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

nechápu jednu věc(no v zásadě těch věcí nechápu daleko víc).Když do někoho vysypu celí zásobník nebo on skočí z výšky 15 metrů tak je ten dotyčný prostě tuhej i kdyby ho na krásně od narození krmili třeba pilulkama kmene bora-bora s amazonské džungle. Jsem ochoten akceptovat spoustu kiksů (no nějaký určitě) ,ale pokud je to natočené tak ,že my ty chyby vyloženě vyvstávají před očima ,tak to teda ochotnej sežrat nejsem.A ten konec prostě hrůza,jakoby už scenaaristovi došel dech .Dvě hvězdičky a to jen kvůli Jean renovi a platonické vzpomínce na jedničku.

Nebezpečné hry 2 (2004) odpad!

viděl jsem jedničku dodíval dvojku a doufám,že nebudu takový blbec abych si půjčil trojku.na erotiku si můžu půjčit něco jiného tam je toho víc a nesnaží se to dělat umění.

Nebezpečné hry (1998)

těch překvapení tam bylo áž moc.myslím,že scenarista si snad z lidí dělal srandu.

Pearl Harbor (2001)

co k tomu dodat?prostě když někdo američany naštve tak to taky odskáče.a co může být statečnější než srdce dobrovolníka.a slaboduchá romantika bez špetky čehokoliv.jo a arizona byla vyřazená stará bitevní loď která sloužila jako cvičný terč.a ta jednička je proto,že mne tento film svým" nic není lepší než amerika a američané "víc pobavil než vícero různých amerických komedií.

Delta Force 3: Vražedná hra (1991) odpad!

skvělé,nikde jsem se tak super nepobavil.zvláště prvních deset minut kdy zlý arabové padají jako švestky a to je v pořádku ,pak umře jeden američan a je to na řostřílení všeho možného .škoda jen,že tam nepřijel autobus s malýma arabátkama protože zřejmě by ho rozstříleli taky a bylo by to správné(podle rejži).dál si to nepamatuji tuhle slátaninu jsem zapomněl raz dva.ale prvních deset minut je fakt bomba.