Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

v tomto filmu holky choděj po pláži a ještě víc vrtěj zadečkama.dal bych míň než tři hvězdičky, ale hlavou mi proletěly filmy co se dnes točí.

Než jsem tě poznala (2016) odpad!

takže jako bohatý hejsek kterýho zas tak moc nebolí ale žere ho že se nemůže hejbat pouze dvěma prstama a hrdlem - to tady píšu aby byl vidět rozdíl od million dollar baby se rozhodne umřít v švýcarský nemocnici . a co ti co nemaj prachy ti se těma mizériemi co jim přináší takový nebo podobný život musí prodřít? je to film o zbabělci co raději zdechne než by se postavil a má 80%?pravda režisér snaživě tlačil ke konci na pilu ale mě jaksi nezasáhl.frajer krasavice byl fakt pako ale citově vzplanout k ubohýmu do sebe zahleděnímu retardovi, tohle si hlavní představitelka od scénáře nezasloužila.

Thelma a Louise (1991)

tohle, že točil Ridley Scott? No točil. ale jak se mu potom podařilo tak hluboko klesnout k exodus nebo černý jestřáb nebo království nebeské ,to mi hlava nebere.

Darfur (2009)

jdi a dívej se v jiném kabátě v jiných kulisách a točena uwe bollem. ty čtyři hvězdičky nejsou za herecké výkony(dobrý) ani za scénář) chvalitebný ani za kameru(nedostatečný), ale za to, že by se takovéto filmy mně-li točit. akorát sem nepochopil smysl toho dovětku. protože za tu dobu co lidstvo okupuje tuto planetu toto tady bylo, je a bude.

X-Men: První třída (2011)

možná bych víc souhlasil se všeobecným názorem, kdyby tam mystique nehrála Jennifer Lawrence. jenže ona tam hrála.raven znamená havran čili dravec a ne dívenka co se umí akorát tvářit smutně a nebo bulet na víc nemá. tohle ať si zkouší v romantických komediích stejně se na ně nekoukám, takže by mne tam nesrala.no já se na ty filmy dívám nějak komplexnětakže né tohle je špatný tohle je dobrý. je to špatný celý.

X-Men: Budoucí minulost (2014) odpad!

tak jo je t o pěkný, v 70. letech maj umělohmotný bouchačky (zajímalo by mne na jakém principu fungují), roboti si lítaj vzduchem, patrně to naše civilizace už zapomněla, a Jennifer Lawrence tady bulí a tváří se jako by jí ukradli medvídka což je to jediný co taky umí, taky je tady prý nějaké poselství, no asi jsem nedával pozor.jo, je to dobrej film až na to, že zničil všechno co se točilo před ním.

Chi bi xia: Jue zhan tian xia (2009)

taky jste si někdy koupili věci z číny a od začátku jste počítali, že je to šunt? tak vězte, že číňané s tím měli problémy už v dávnověku, protože aby za maximálně čtyři hodiny zhořelo 2 000 lodí to se jen tak nevidí. na jedné straně je 800 000 vojáků na druhé 30 000, z obou dvou armád vojáci padaj jak slívy, akorát že s tý jedný rapidně ubívaj a s tý druhý nějak né. potom tady máme hlavní aktéry každý je s něčím vyjímečně dobrý, tenhle s kopím, tamten s mečem tamhleten s bůh ví čím, to zřejmě aby si divák vybral podle gusta. já jsem si také vybral, vojíny prasátko a troubu.a zatímco hlavní aktéři dokazovali jak jsou dobrý se svými nástroji, nebo pronášeli hrdinské kecy mne jímal vztek, že tisíce nevinných prasátek a troubů umírá aniž by jim dal někdo možnost si vybrat neřkuli něco říct, aby hlavní aktéři na nich mohli ukazovat jací sou dobří se svými zbraněmi a mohli dál plkat své bezduché heroické žvásty. ty dvě jsou pocta vojínům prasátko a trouba.

Vzestup a pád Sparťanů (2002) (seriál) odpad!

hnusná sračka. štve mne, že američané se snaží vnutit svůj názor zbytku světa a pranic je nezajímá, když překroutí dějiny nebo zmanipulují historické události k obrazu který chtějí vytvořit. nebudu tady se rozepisovat o jejich nesmyslných blábolech poukáži jen na herodotovi dějiny kde on píše zásadně o lakedaimónských, protože prostě proto, že výraz sparťan nezná taktéž nezná spartu jako město, patrně proto že neexistovalo.

Hua pi 2 (2012)

tady bulela wei zhao o poznání míň, postavy taky mněli co na práci ,hned se na to dívá jinak. jinak jsem pak přemýšlel jestli to nebyla mánie princezny, protože furt byla k nakousnutí.jo a ptačí démonky my bylo fakt líto. to je k breku, ale co ,je to romantika a ta dnes musí dopadnout, alespoň nějak blbě.

Hua pi (2008)

tohle je muj první výlet do čínských akčních fantezi snímků hlavnš kvůli wei zhao takže to komentuju z tohoto pohledu a musím říct ,že teda bulela ukrutně teda zjistil jsem ,že ona bulí v každém filmu (prej je slavná doufám, že ne kvůli tomu brekotu ) ale tady to bylo napováženou. možná že nechápu čínskou náturu ,ale tady se furt na něco čeká ne ,aby se řešilo. kupříkladu, když je tam husa co mi dělá do manžela tak si to buď s ní vyříkám nebo ji pošlu někam, když jsem mažel který chce být věrný své ženě tak tu káču taky pošlu někam.... atd, atd. věci tam reší nadmíru složitě, pokud už ... atd, atd. už mě to nebaví furt ...atd, atd.