• Romantický

Das Geheimnis der Hebamme (2016) (TV film)

Škoda, bolo to dobré, no mohlo byť este lepsie. Herecké vykony sympatické, vyprava tiež v pohode, človek z toho cíti ten stredovek... ale je to príliš dlhé, zdá sa mi málo komparzu a hlavné dve postavy mohli dostať trocha viac spoločného priestoru.

Popelka (2015)

Milé, jedna hviezdicka dole za nutenost v magii alebo ako to povedat, za prilisnu rozpravkovost animacii? No proste o chlp od dokonalej rozpravky. Napadite spracovanie, ocenujem scenar hlavnych postav

Adam (2009)

Kedze tato tema vstupila do mojho zivota, tak sa ma film dotkol a budem dufat, ze aj v realy moze koncit usmevom. Suhlasim vsak s ostatnymi, ze z komedie tu nie je nič.

Pobřežní hlídka (2017)

Velka skoda, ale ked sa pri nepodarenych scenach vramci zaverecnych titulkov bavim viac ako pri filme, je to bieda

Láska a přátelství (2016)

Austenovu mam velmi rada, ale toto ma vobec neuputalo. Vyprava dobra, Backinsale peknucka ale to je asi vsetko... vela kecov a v podstate nic viac

Buchty a klobásy (2016)

Nic vulgarnejsie som este asi nevidela a uz to ani vidiet nechcem... ak ma vsak niekto rad perverzny a vulgarny humor, tu je ho viac nez dost

Diya Aur Baati Hum (2011) (seriál) odpad!

Ja si viem pozriet aj telenovelu, ale toto je tak pomale, nehrane, bez deja, bez hocicoho... trosku zaujimave v zmysle kultury, ale pravidelne pozerat sa to naozaj neda

Nekonečná láska (2015) (seriál)

Celkom putave, miestami vtipne, miestami akcne, samozrejme ma to svoje muchy a urcite by pridalo na kvalite a hviezdickach ak by z 10 casti urobili tak 7-8, lebo niekedy je to pomale a niekedy prilis naivne (audi zastavi na ceste a zrazu je zapadnute vedla)... ale herci celkom pekne hraju a hlavny zaporak ma aj dobry scenar, jeho hlasky vzdy stoja za to... hlavny hrdina je neskutocny fesak, ale s prilis poetickym scenarom - nie vzdy je preto uveritelny... super moda a ak tomu niekto dava hodnotenie odpad, tak nech si pozrie zo 2 časti Sandye, ak to dokaze :-)

Brooklyn (2015)

Jemne a bez velkych obratov sfilmovane vahanie zenskeho srdca nad zivotnym rozhodnutim - krasne a jednoduche, dojemne i pekne zahrane. Ak ste niekedy sa ocitli na krizovatke v zivote, tak sa v tom da najst...